Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, nick905 είπε

καλησπέρα φίλε, και εγώ μπαίνω στο ίδιο στρατόπεδο με σένα στη Σάμο στις 15-10, το μόνο που ξέρω είναι ότι βρισκεται στο Ηραίο, έμαθες εσυ κάποια περαιτέρω πληροφορία?

εγω μπαινω 11/10 αδερφε...και εγω ρωταω μηπως ξερουν τιποτα να μας πουνε πως ειναι και τα σχετικα αλλα βλεπω κανεις δεν ξερει....το μονο που εχω ακουσει και δεν ξερω τωρα αν ειναι αληθεια ειναι κοντα σε χωριο σε πολιτισμο οχι σε βουνα και ερημιες και  ειναι 10 λεπτα απο το στρατοπεδο και κοντα στη θαλασσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει καταφέρει κανείς να επικοινωνήσει με το 565 στον Λαγό να μάθουμε την ημερομηνία ορκομοσιας? Επίσης 17/10 πετάω από Αθήνα προς Αλεξανδρούπολη 6:30 το πρωί αν είναι κανείς άλλος ας στείλει μήνυμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, hynofu είπε

Η ορκομωσία της Δ ΕΣΣΟ θα γίνει ΣΙΓΟΥΡΑ την Παρασκευή 25/10. Ο λόγος της γρήγορης ορκομωσίας είναι άγνωστος αλλά η ημερομηνία είναι σίγουρη.

Πως το εμαθες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hynofu είπε

Η ορκομωσία της Δ ΕΣΣΟ θα γίνει ΣΙΓΟΥΡΑ την Παρασκευή 25/10. Ο λόγος της γρήγορης ορκομωσίας είναι άγνωστος αλλά η ημερομηνία είναι σίγουρη.

Έτσι ακούω αλλά μίλησα χτες με Ρουφ και ΓΕΣ και μου λένε ότι μάλλον 1 Νοέμβρη... Αντε βγάλε άκρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει κανείς τις ακτινογραφίες ή θα τις αφήσουμε στο τέλος για να φιδιασουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Πόσο χρόνο γλιτώνουμε με τις ακτινογραφίες ρε παιδιά και τίθεται θέμα να τις αφήσουμε για όταν μπούμε;

Και εγώ το είχα αφήσει για να την βγάλω μέσα.και είχανε στο στρατόπεδο (στην Θήβα παρουσιαστικα) ένα φορτηγό και εκεί μέσα βγάλαμε τις ακτινογραφίες.αρα φιδιασα κάνα 15λεπτο; μέχρι να έρθει η σειρά μου.τωρα αν σας πάνε σε νοσοκομείο εσάς όσοι δεν έχετε λογικά θα κάνετε ώρες αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει και τι θα γλιτώσεις

47 λεπτά πριν, k404 είπε

Χρειαζόμαστε μαζί ακτινογραφία, ταυτότητα, πτυχία, ΑΜΚΑ ΑΦΜ τι ακριβώς θέλουν?  

ΑΜΚΑ αφμ δεν ξέρω.παρτα μαζί σου αλλά εμένα δεν μου τα είχαν ζητήσει.ουτε το βιβλιαριο των εμβολίων μου είχαν ζητήσει

Επεξ/σία από salonika91
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, qwertyuiop2 είπε

Ποια είναι επιτέλους αυτή η ΑΓΙΑ λίστα με πράγματα που θα χρειαστούμε; Μένουν 11 μέρες, καιρός να αρχίσουν οι αγορές.

Ξεκίνα από σελίδα 300 θα τ βρεις. Επίσης google it. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάζομαι 11/10 στο 485 ΤΔΒ στην Λάρισα. Ξέρει κανείς πόσες μέρες θα καθήσουμε στο συγκεκριμένο ΣΥΠΟ; Είχα διαβάσει κάπου για maximum 3 μέρες. Ισχύει κάτι τέτοιο ή θα φάμε και ΣΠΕΝ εκεί;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...