Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, paranoid_android είπε

Δεν μου είχαν δώσει όχι. Και το προηγούμενο στρατόπεδο(εκεί που έκανα αιμοδοσία) είναι 800χλμ μακριά από αυτό που θα μπω από αύριο 

Τώρα; 😱

Πάρε ένα τηλέφωνο πρώτα την προηγούμενη μονάδα, μήπως το έχουν γράψει αυτοί στον φάκελο σου, αλλιώς πήγαινε και συζήτησε το στο νέο σου στρατόπεδο. Αν είναι συνεννοήσιμα τα στελέχη δύσκολα θα αρνηθούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ορκιστηκαμε στην θηβα στις 7 του μηνος και στις 21 μπαινουμε παλι στην θηβα ( για οσους πανε κυπρο)
ξερει κανεις ποσο καιρο θα κατσουμε στην θηβα πριν παμε κυπρο?
-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε πως πάνε οι υπηρεσίες και γενικά τι παίζει με το στρατόπεδο της Χαλκηδόνας...με ενημέρωσαν για μετάθεση εκεί...363 ειμαι και είναι η μετάθεση του πενταμηνου..ευχαριστώ εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Racerr είπε

ξερει κανεις τι παιζει για μονιμοτητα κατι τετοια μου λενε να δηλωσω

Εννοείς να μείνεις μετά την θητεία σου σαν Μόνιμος;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγηκε η Β εσσο στρατος ξηράς. Μπαίνω λαγό έβρο, αν ειναι κανεις αλλος ας στειλει ενα μηνυμα προσωπικο να παμε μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chrisgavanass είπε

Που το ειδες?

https://www.stratologia.gr/el/content/πρόσκληση-στρατευσίμων-2020-β΄-εσσο-στο-στρατό-ξηράς

 

αλλα και πριν βγει η ανακοινωση ειχα πατησει με τα στοιχεια μου στο πληροφοριες για την καταταξη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, whoose είπε

βγηκε η Β εσσο στρατος ξηράς. Μπαίνω λαγό έβρο, αν ειναι κανεις αλλος ας στειλει ενα μηνυμα προσωπικο να παμε μαζι

Λογικα παρουσιαζεσαι στο 565 και το πιο πιθανον να σε πανε σε αλλη μοναδα την επομενη μερα ή την ιδια αν εχεις τελειωσει με γιατρους κτλπ.Ημουν εκει περυσι.Αν ξερεις σε ποια μοναδα πας γραψε εδω να σου δωσουμε πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, wazedi είπε

Λογικα παρουσιαζεσαι στο 565 και το πιο πιθανον να σε πανε σε αλλη μοναδα την επομενη μερα ή την ιδια αν εχεις τελειωσει με γιατρους κτλπ.Ημουν εκει περυσι.Αν ξερεις σε ποια μοναδα πας γραψε εδω να σου δωσουμε πληροφοριες.

565 λαγος ειμαι. αλλά είμαι 137 με 140 κιλά, έχω δυσκολία στη βάδιση, δηλαδή αν τρεξω κοβονται τα ποδια μου, έχω αρρυθμιες με την καρδιά οταν τρεχω + καπνιζω (αυτά τα βιωνω καθημερινα, εχω παει γιατρο, μου ειπε δεν ειναι κατι, ειναι απο τα κιλα)

θέλω να πάρω απαλλακτικο οπωσδηποτε. εχω βαλει μεσο, αλλα μου λεει οτι τωρα δεν γινεται κατι, μετά μόνο (τι εννοει μετά δεν ξερω) και μόνο να με φερουν παρακατω, είμαι από βολο και πάω εβρο. καταλαβαινεις τι περναω ετσι: p οποις γνωριζει κατι ας γραψει, τον ευχαριστώ εκ των προτερων.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...