Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

τυφλος να εισαι δεν κοβεσαι απτα σπεν. Ο μονος ρεαλιστικος λογος να κοπεις ειναι να λειψεις παραπανω απτην μιση διαρκεια της εκπαιδευσης για τον χ ψ λογο,οποτε να αναγκαστεις να την ξαναπερασεις με την επομενη εσσο

Καταλαβα ,σε ευχαριστω. Μας εχουν ζαλισει πια ..τρελαινεσαι εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Dimitriss_ είπε

Παιδια να ρωτησω κατι..κανουμε σπεν και μας πηγαν για βολη κλπ.. αν γενικα δεν το χεις με τα οπλα οπως εγω που στοχευσα 4 απο τις 10 βολες..υπαρχει περιπτωση να κοπω στα σπεν και να τα ξανα κανω μετά ή κατι τετοιο;; ή μ@λακιες λεω? 

Όχι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.

13 λεπτά πριν, Dimitriss_ είπε

Μας εχουν ζαλισει πια ..τρελαινεσαι εδω μεσα

Γενικά αν δεν γουστάρεις τον στρατό (όπως και οι περισσότεροι φαντάροι), την ακούς λίγο στερεοφωνικά. Υπομονή, μόλις περάσουν και τα ΣΠΕΝ θα είναι πολύ χαλαρά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spartan613 είπε

Διαβιβάσεις μπορεί να πας Δορισκο, να μείνεις εκεί Καβησο ή και Προβατωνα. Τώρα για Πεζικό εκεί Καβησο, Πέπλο και Προβατωνα. Η κατάσταση είναι ανάλογα το στρατόπεδο. Δηλαδή Πέπλο είναι καλά, αρκετές υπηρεσίες βέβαια αλλά είναι καλά. Τώρα για Δορισκο είναι ζωαρα, αλλά μπορεί και να φας εμπλοκή άμα δεν έχει άτομα παρόλο που οι υπηρεσίες δεν είναι πολλές. 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Καμία άλλη συμβουλή γι αυτά τα στρατόπεδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, spartan613 είπε

Στρατόπεδο κατάταξης είναι. Θα σε στείλουν πιο γύρω την πρώτη μέρα ανάλογα το σώμα σου βέβαια. Λίγοι μένουν εκεί. Κινητά όλα κομπλέ.

 Και εγώ στο 572 M/K TΠ μηχανοκίνητο πάω, είμαι υγειονομικό 09/03/20 μήπως ξέρεις σε πιο στρατόπεδο  στέλνουν το υγειονομικό?

Επεξ/σία από mus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tve είπε

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Καμία άλλη συμβουλή γι αυτά τα στρατόπεδα;

Ναι φίλε, μια τελευταία! Προσοχή να μη σου πέσει το σαπούνι στο μπάνιο...εε τι λέωωωω; Καλή θητεία φίλε, θα μπορούμε πλέον να κοιμόμαστε με τα παράθυρα ανοιχτά!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, johnathan1996 είπε

Ναι φίλε, μια τελευταία! Προσοχή να μη σου πέσει το σαπούνι στο μπάνιο...εε τι λέωωωω; Καλή θητεία φίλε, θα μπορούμε πλέον να κοιμόμαστε με τα παράθυρα ανοιχτά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mus είπε

 Και εγώ στο 572 M/K TΠ μηχανοκίνητο πάω, είμαι υγειονομικό 09/03/20 μήπως ξέρεις σε πιο στρατόπεδο  στέλνουν το υγειονομικό?

Δυστυχώς δεν γνωρίζω για να σε ενημερώσω.

20 ώρες πριν, Dimitriss_ είπε

Παιδια να ρωτησω κατι..κανουμε σπεν και μας πηγαν για βολη κλπ.. αν γενικα δεν το χεις με τα οπλα οπως εγω που στοχευσα 4 απο τις 10 βολες..υπαρχει περιπτωση να κοπω στα σπεν και να τα ξανα κανω μετά ή κατι τετοιο;; ή μ@λακιες λεω? 

Τι να κοπεις, εδώ άλλα ρίχνουμε άλλα μας λένε διότι άμα δεν πετύχεις τίποτα πρέπει τυπικά να ξαναριξεις. Όχι μην αγχώνεσαι όλοι θα περάσουμε αν δεν κάνουμε απουσίες. Ακόμη και το διαγώνισμα όλα κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, cer84 είπε

Ηρθε το χαρτί σε εμενα.. κανενας αλλος το παρέλαβε??

Φίλε στο έφεραν η σε πήραν τηλέφωνο?

Είχα κάνει μια ερώτηση πιο πάνω για το τι θα χρειαστώ όταν παρουσιαστώ και δεν απάντησε κανείς.. βρήκα αυτό αν κάποιος άλλος ενδιαφέρεται

Screenshot_2020-02-20-15-10-57-128_com.android.chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, infected20 είπε

Φίλε στο έφεραν η σε πήραν τηλέφωνο?

Είχα κάνει μια ερώτηση πιο πάνω για το τι θα χρειαστώ όταν παρουσιαστώ και δεν απάντησε κανείς.. βρήκα αυτό αν κάποιος άλλος ενδιαφέρεται

Screenshot_2020-02-20-15-10-57-128_com.android.chrome.jpg

μου το εφεραν ε μεχρι την αλλη βδομαδα σε ολους πιστευω.. εγω ειμαι και εξ αναβολης ισως γι αυτο! οσο για τα πραγματα τα απαραιτητα παρε και μετα αφου πας σε μοναδα βλεπεις τι αλλο θελεις η δεν χρειαζεσαι.. εγω ειχα μπει σε κεντρο τοτε οποτε ηταν λιγο διαφορετικα με τωρα οπως εγιναν

Επεξ/σία από cer84
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, spartan613 είπε

Δυστυχώς δεν γνωρίζω για να σε ενημερώσω.

Τι να κοπεις, εδώ άλλα ρίχνουμε άλλα μας λένε διότι άμα δεν πετύχεις τίποτα πρέπει τυπικά να ξαναριξεις. Όχι μην αγχώνεσαι όλοι θα περάσουμε αν δεν κάνουμε απουσίες. Ακόμη και το διαγωνισμα όλα κομπλέ

Το ποίο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, salonika91 είπε

Το ποίο;

Ναι κι όμως. Στο τέλος των ΣΠΕΝ γράφεις διαγώνισμα για ότι έμαθες. Γι'αυτό τον λόγο χρειάζεσαι μπλοκακι και στυλό σε όλη την διάρκεια του. Αλλά εντάξει δεν είναι κάτι να αγχώνεσαι, όλοι περνάνε ανεξάρτητα τι γράφεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...