Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμεις δεν ειχαμε γραψει ουτε για τα ΣΠΕΝ ουτε για την ειδικοτητα.Αν και λεγανε οτι για την ειδικοτητα θα γραφαμε.

Επεξ/σία από salonika91
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, salonika91 είπε

Εμεις δεν ειχαμε γραψει ουτε για τα ΣΠΕΝ ουτε για την ειδικοτητα.Αν και λεγανε οτι για την ειδικοτητα θα γραφαμε.

Τώρα τι να πω, κι εγώ τώρα περνάω ΣΠΕΝ, 20/1 μπήκα. Κάτι για την άλλη Παρασκευή λένε όμως θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω με την β εσσο Μάρτιο. Είδα που παρουσιαζομαι αλλά με το χαρτί τι γίνεται; Πάμε εμείς σε αστυνομικό τμήμα η το φέρνουν σπίτι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paranoid_android είπε

Μπορώ να ζητήσω την τημιτικη άδεια λόγω παραμεθορίου μια εβδομάδα νωρίτερα από την ημέρα που θα συμπληρωθεί ο μήνας;

Από ότι έχω καταλάβει και από τα προηγούμενα μηνύματα σου, έχεις κάποια υποχρέωση και θέλεις να λείψεις ένα διάστημα από την μονάδα σου. Δυστυχώς εδώ δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς. Είναι κάτι που πρέπει να συνεννοηθείς με την μονάδα σου. Πιάσε τον διοικητή του λόχου σου και μίλα μαζί του. Αν ο λόγος είναι πολύ σοβαρός ζήτα ακρόαση από τον διοικητή της μονάδας.

 

21 λεπτά πριν, Sokpap1 είπε

Μπαίνω με την β εσσο Μάρτιο. Είδα που παρουσιαζομαι αλλά με το χαρτί τι γίνεται; Πάμε εμείς σε αστυνομικό τμήμα η το φέρνουν σπίτι;

Μια με δυο εβδομάδες πριν παρουσιαστείς θα σε ειδοποιήσουν είτε τηλεφωνικά είτε με σημείωμα στο σπίτι να περάσεις από το τμήμα για να παραλάβεις το χαρτί. Έχω ακούσει ότι μπορεί να στο φέρει και σπίτι περιπολικό, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρουσιάζομαι στο Στρατός Ξηράς, Υγειονομικό. Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (572 Μ/Κ ΤΠ) (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) στις 09-03-2020. Που ακριβώς είναι? πάω με αυτοκίνητο. Επίσης σε πια στρατόπεδα στέλνουν του υγειονομικού. Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ να μου απαντήσει . Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mus είπε

Παρουσιάζομαι στο Στρατός Ξηράς, Υγειονομικό. Υποχρεούσθε να παρουσιαστείτε σε 572ο Μηχανοκίνητο Τάγμα Πεζικού (572 Μ/Κ ΤΠ) (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) στις 09-03-2020. Που ακριβώς είναι? πάω με αυτοκίνητο. Επίσης σε πια στρατόπεδα στέλνουν του υγειονομικού. Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ να μου απαντήσει . Ευχαριστώ

~30χλμ βόρεια της Αλεξανδρούπολης 

Μετά τις Φερρες, κάνε αναζήτηση στο Google.  Είναι ΣΥΠΟ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλησπέρα μου σε όλους. Παρουσιάζομαι 9/3 640 Μ/Κ ΤΠ (ΣΟΥΦΛΙ), παρουσιάζεται κανείς αλλός από εδώ;  Ξέρεις κανεις τι παίζει γενικά με κινητά και τέτοια; Είναι καλή μονάδα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, infected20 είπε

Έχει έρθει το χάρτη σε κανέναν από Αττική?

τιποτα ακομα...Πηρα και το ΑΤ και μου ειπαν οτι δεν εχουν ερθει και οτι ενημερωνουν κατευθειαν στον δημο μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

τιποτα ακομα...Πηρα και το ΑΤ και μου ειπαν οτι δεν εχουν ερθει και οτι ενημερωνουν κατευθειαν στον δημο μου.

Την άλλη εβδομάδα μάλλον θα μας τα φέρουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας ,

 
Πηρα μετάθεση για εκει και θελω να μαθω τα εξης.
Θα ηθελα να ρωτήσω που ακριβώς Είναι αυτη η υπηρεσία.
Τι ωρες μπαίνουν οι φαντάροι Μέσα το πρωί.
Τι υπηρεσίες γίνονται μεσα?  ( σκοπιες καμερες 
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2020 στις 9:14 ΠΜ, terry308 είπε

~30χλμ βόρεια της Αλεξανδρούπολης 

Μετά τις Φερρες, κάνε αναζήτηση στο Google.  Είναι ΣΥΠΟ. 

Ευχαριστώ πολύ φίλε, μήπως ξέρεις και το στρατόπεδο που στέλνουν  του υγειονομικού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...