Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, jimis98 είπε

ναι

παραμενουν τα ιδια 

αλλα υπαρχει νοημα σε αυτο ? συνηθως τα περνεις στο τελος μαζεμενα κανα 120-150 ευρω ποσο βγιανει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

παραμενουν τα ιδια 

αλλα υπαρχει νοημα σε αυτο ? συνηθως τα περνεις στο τελος μαζεμενα κανα 120-150 ευρω ποσο βγιανει 

τα περνεις καθε μηνα αναλογα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

παραμενουν τα ιδια 

αλλα υπαρχει νοημα σε αυτο ? συνηθως τα περνεις στο τελος μαζεμενα κανα 120-150 ευρω ποσο βγιανει 

Είσαι σίγουρος;

Εμείς κάθε μήνα παίρναμε 8 και κάτι ευρώ στην τράπεζα. Πραγματικά τραγικό. Καλύτερα να μην μας πλήρωναν. Πιο τίμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, JohnGTA είπε

Είσαι σίγουρος;

Εμείς κάθε μήνα παίρναμε 8 και κάτι ευρώ στην τράπεζα. Πραγματικά τραγικό. Καλύτερα να μην μας πλήρωναν. Πιο τίμιο.

τα ιδια μενουν..εαν δωσεις ibank απο την αρχη τα περνεις καθε μηνα..εαν δωσεις στο τελος στα βαζουν ολα μαζι π..χ 9*8= 72..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, pasxaliskar είπε

τα ιδια μενουν..εαν δωσεις ibank απο την αρχη τα περνεις καθε μηνα..εαν δωσεις στο τελος στα βαζουν ολα μαζι π..χ 9*8= 72..

Α οκ δεν ήξερα σόρρυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κοιτα νομιζω π.χ. ο μισθος εινια κανα 

Μόλις τώρα, JohnGTA είπε

Α οκ δεν ήξερα σόρρυ.

νομιζω κιολας , εαν το ψαξεις , εινια κανα 500-600-700 ευρω ο μισθος του φανταρου.. βγαλε τα ρουχα , βγαλε την στεγη βγαλε ασφαλεια βγαλε φαι βγαλε βγαλε βγαλε μενουν αυτα τα 8-9 ευρω που πληρωνεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jimis98 είπε

στο χερι σε πληρωνουν οχι στην στραπεζα

εξαρτατε.. στο χαρτι καταταξης που μου ηρθε τονιζει οτι θελουν iban για αυτο το λογο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα επειδη θελω να παω θηβα απο καλαματα με μεσα μεταφορας και σκοπευω να παω μια μερα πριν αθηνα να με φιλοξενησει ενας φιλος και την επομενη να παω θηβα. Πιστευεται θα εχω καποιο προβλημα με αστυνομια αν με σταματησει; Μηπως ξερε τπτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pngts1996 είπε

Καλησπερα επειδη θελω να παω θηβα απο καλαματα με μεσα μεταφορας και σκοπευω να παω μια μερα πριν αθηνα να με φιλοξενησει ενας φιλος και την επομενη να παω θηβα. Πιστευεται θα εχω καποιο προβλημα με αστυνομια αν με σταματησει; Μηπως ξερε τπτ;

με χαρτι καταταξης οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, jimis98 είπε

για τους δεα ειναι

δεν νομιζω λεει πανω ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΕΥΣΙΜΟ

image.png.de563da04a3e555609686b1c23fc0a75.png

 

τι να σου πω τελευταιος γνωστος μου π πηγε πριν 2 χρονια στην τραπεζα τα βαλανε ολα μαζι στο τελος γτ δν ειχε δωσει iban

 

Επεξ/σία από pasxaliskar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, pasxaliskar είπε

δεν νομιζω λεει πανω ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΕΥΣΙΜΟ

image.png.de563da04a3e555609686b1c23fc0a75.png

 

τι να σου πω τελευταιος γνωστος μου π πηγε πριν 2 χρονια στην τραπεζα τα βαλανε ολα μαζι στο τελος γτ δν ειχε δωσει iban

 

Ναι αναγράφεται στα χαρτιά ίσως αλλά δεν συνηθίζεται να στα δίνουν αυτά τα 8,60 ευρώ τραπεζικώς. Λίγες μονάδες παίζει να το κάνουν. Στα δίνουν στο χέρι κάθε μήνα συνήθως, υπογράφεις ότι τα πήρες και τέλος. 

Επίσης υπάρχουν και στρατόπεδα που αρνούνται να στα δίνουν συγκεντρωτικά. Σε εμάς π.χ. αρνούνταν, μας τα δίνανε τα χρήματα θέλαμε δεν θέλαμε. Και δεν αναφέρομαι παλιά.

10 ώρες πριν, Tasos738 είπε

Καλησπέρα είμαι για κατάταξη το Μάρτιο,θέλω να ρωτήσω στα συπο πόσο καιρό καθόμαστε; Κάνα μήνα και μετά πηγαίνουμε στις μονάδες όπως γινότανε με τα κέντρα;

Πολύ πιθανό και την ίδια μέρα να πας στη μονάδα που θα ορίσουν για εσένα εκείνη την ώρα. 10 το πρωι θυμάμαι είχα πάει για την υποδοχή και αφού τελειώσαμε χαρτιά, ιατρούς, στολές κτλπ, κάπου 4-5 το απόγευμα με είχαν πάει στη μονάδα με λεωφορείο τους. Άντε την άλλη μέρα ξέρω γω να πας. 

Επεξ/σία από Neoss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Neoss είπε

Ναι αναγράφεται στα χαρτιά ίσως αλλά δεν συνηθίζεται να στα δίνουν αυτά τα 8,60 ευρώ τραπεζικώς. Λίγες μονάδες παίζει να το κάνουν. Στα δίνουν στο χέρι κάθε μήνα συνήθως, υπογράφεις ότι τα πήρες και τέλος. 

Επίσης υπάρχουν και στρατόπεδα που αρνούνται να στα δίνουν συγκεντρωτικά. Σε εμάς π.χ. αρνούνταν, μας τα δίνανε τα χρήματα θέλαμε δεν θέλαμε. Και δεν αναφέρομαι παλιά.

Πολύ πιθανό και την ίδια μέρα να πας στη μονάδα που θα ορίσουν για εσένα εκείνη την ώρα. 10 το πρωι θυμάμαι είχα πάει για την υποδοχή και αφού τελειώσαμε χαρτιά, ιατρούς, στολές κτλπ, κάπου 4-5 το απόγευμα με είχαν πάει στη μονάδα με λεωφορείο τους. Άντε την άλλη μέρα ξέρω γω να πας. 

ναι καλα τα λεει τοσο εαν οχι την ιδια μερα την επομενη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...