Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικά δεν ψάχνουν πράγματα . Το πολύ να σου πουν άνοιξε την βαλίτσα και μετά να την ξανά κλείσεις. Χωστη μέσα στον υπνοσακο δεν πρόκειται να την βρούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, pavlos1908 είπε

Ισχύει ότι συζητάνε την κατάργηση των διανυκτέρευσεων λόγω covid;

και το θυμηθηκανε τωρα μετα από ένα χρονο?δυσκολο το κοβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sensai είπε

τι ειναι οι διανυκτερευσεις;

Είναι για αυτούς που υπηρετούν κοντά στο σπίτι τους και όταν δεν έχουν υπηρεσία παίρνουν χαρτί και κοιμούνται έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, 123asd123 είπε

Μπορώ να πάρω σκόνη πρωτείνης οταν παρουσιαστώ? ένας φίλος μου είπε να την βάλω στο sleeping bag, ξέρει κανείς τι παίζει με αυτά?

Μην νομίζουν ότι είναι κοκαΐνη μόνο φίλε χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μετάθεση για 9 Απριλίου. Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να βάλω άδεια πχ 8 με 18 Απριλίου και να έχω φύλλο πορείας που να παρουσιάζομαι 18 Απριλίου στη νέα μονάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω τωρα με την Β ΕΣΣΟ και σκέφτομαι να δηλώσω για στρατονομια..

Ξερει κανεις πως είναι η Εκπαίδευση στην Καρδίτσα,τι γίνεται με εξόδους,αδειες κλπ Και αν γενικα ειναι απαιτητικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Cosmonaut21 είπε

Τι εννοείς?

 

2 ώρες πριν, jordaninio είπε

και το θυμηθηκανε τωρα μετα από ένα χρονο?δυσκολο το κοβω

Στο Ηράκλειο στην ΣΕΑΠ τις έχουν κόψει ήδη τις διανυκτέρευσεις λόγω covid, και άκουσα ότι το σκέφτονται και για αλλού (έχω άτομα που είναι τώρα μέσα στην ΣΕΑΠ οπότε δε παίζει το ενδεχόμενο να είναι μπουφές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dimitmad είπε

Έχω μετάθεση για 9 Απριλίου. Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να βάλω άδεια πχ 8 με 18 Απριλίου και να έχω φύλλο πορείας που να παρουσιάζομαι 18 Απριλίου στη νέα μονάδα;

Στις 9 Απριλίου διαγράφεσαι από την μονάδα σου και γράφεσαι στο δυναμικό της άλλης. Οπότε δεν μπορεί ο τωρινός σου διοικητής να σου δώσει άδεια για τις 9 και μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

485 ΤΔΒ/ΕΟΔ (ΛΑΡΙΣΑ) με Β ΕΣΣΟ εγώ. Ξέρει κανεις τι παίζει εκεί? Είμαι Διαβιβάσεις. Ψάχνουν τα πράγματα? Μπορώ να περάσω smartphone? Επισης κάτι πιο σημαντικό. Στο χαρτί της στρατολογίας λέει

Αναφορά σε κείμενο

Προκειμένου να γίνειέναρξη της μισθοδοσίας σας, απαιτείται επιπλέον να προσκομίσετε αριθμό Τραπεζικού λογαριασμού (IBAN) (με Φ/Α της1ης σελίδας του βιβλιαρίου λογαριασμού με πρώτο όνομα δικαιούχου το δικό σας).

Έχω χαρτί απο την τράπεζα με το ονομά μοu και IBAN, αλλά όχι βιβλιάριο. Είμαι ΟΚ ή να πάω να βγάλω βιβλιάριο;

Επεξ/σία από tim21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...