Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ενδέχεται λόγω υψηλής μυωπίας να βγω Ι2..Επηρεάζει κάπου αυτό μέσα στον στρατό ή και έξω; Πχ σε προκηρύξεις έχω ακούσει ότι κάποιες ζητάνε Ι1 ισχύει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Αν θες να πας αλεξιπτωτιστες, ναι σε επηρεαζει. Αν θες "κανονική" θητεια, δεν αλλάζει τίποτα

Ευχαριστώ για την απάντηση αδερφέ..όχι, κανονική θητεία θέλω..Μετά υπάρχει περίπτωση σε κάποια δουλειά να δουν το Ι2 και να μου πουν κάτι; Η δεν επηρεάζει και εκεί καθόλου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gba είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση αδερφέ..όχι, κανονική θητεία θέλω..Μετά υπάρχει περίπτωση σε κάποια δουλειά να δουν το Ι2 και να μου πουν κάτι; Η δεν επηρεάζει και εκεί καθόλου ;

Μονο τα σώματα ασφαλείας επηρεάζει η στρατιωτική ισχύ ικανότητα, και με Ι2 πας παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gba είπε

Ευχαριστώ για την απάντηση αδερφέ..όχι, κανονική θητεία θέλω..Μετά υπάρχει περίπτωση σε κάποια δουλειά να δουν το Ι2 και να μου πουν κάτι; Η δεν επηρεάζει και εκεί καθόλου ;

Μην ακούς θρύλους απο άτομα που έχουν υπηρετήσει επι Χούντας :P

Καλή θητεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκοψα αναβολη για να μπω Σεπτέμβρη ..Ποτε στελνω τα δικαιολογητικά για 9μηνο λογο τριτεκνιας; 

Επισης γνωριζει κάνεις ποτε συμπληρωνουμε τα στοιχεια που ειναι απαραίτητα για την κατάταξη μας που λεει στο site; Τα συμπληρώνω τώρα η οταν μου ερθει η κατάταξη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, tiallothaginei είπε

Εκοψα αναβολη για να μπω Σεπτέμβρη ..Ποτε στελνω τα δικαιολογητικά για 9μηνο λογο τριτεκνιας; 

Επισης γνωριζει κάνεις ποτε συμπληρωνουμε τα στοιχεια που ειναι απαραίτητα για την κατάταξη μας που λεει στο site; Τα συμπληρώνω τώρα η οταν μου ερθει η κατάταξη; 

Νομιζω πως έχεις πολύ περιθώριο. Όταν βγεις με άδεια ορκωμοσίας, το τακτοποιείς και είσαι κύριος. Μην αγχώνεσαι.

Κάποια στιγμή πριν καταταχθείς, θα σου έρθει ένα λινκ απο το ΓΕΣ που θα συμπληρώσεις προσωπικά στοιχεία, στοιχεία σώματος κ.ο.κ. Θα έχει και κάποιο deadline μέχρι πότε θα μπορείς να το κάνεις. Βέβαια σχεδόν ο,τι δηλώσεις ηλεκτρονικά, θα το ξαναδηλώσεις την πρώτη μέρα της κατάταξης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τώρα με τις μαλακιες της κυβέρνησης με τα τεστ κτλπ ξέρετε αν αυτά σε εμάς τους νεοσυλεκτους είναι δωρεάν η πληρονουμε κανονικά 60 € για να το κάνουμε 72 ώρες πριν παρουσιάσουμε?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pngs_krls είπε

Ρε παιδιά τώρα με τις μαλακιες της κυβέρνησης με τα τεστ κτλπ ξέρετε αν αυτά σε εμάς τους νεοσυλεκτους είναι δωρεάν η πληρονουμε κανονικά 60 € για να το κάνουμε 72 ώρες πριν παρουσιάσουμε?? 

Δεν υπάρχει κάποια οδηγία σχετικά με τους νεοσύλλεκτους στα νησιά. Φαντάζομαι επωμίζεται ο φαντάρος το κόστος του rapid. 

Παρε στην στρατολογία να ρωτήσεις και πες και σε εμάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pngs_krls είπε

Ρε παιδιά τώρα με τις μαλακιες της κυβέρνησης με τα τεστ κτλπ ξέρετε αν αυτά σε εμάς τους νεοσυλεκτους είναι δωρεάν η πληρονουμε κανονικά 60 € για να το κάνουμε 72 ώρες πριν παρουσιάσουμε?? 

20€ εχει το rapid, και ισχυ και το ραπιδ που κανουν στις πλατειες ο ΕΟΔΥ. Βγαινει άμεσα το αποτελεσμα και σε μορφη ευρωπαικου πιστοποιητικου κι ολας για ταξιδια στο εξωτερικο στο eudcc.gov.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pngs_krls είπε

Ρε παιδιά τώρα με τις μαλακιες της κυβέρνησης με τα τεστ κτλπ ξέρετε αν αυτά σε εμάς τους νεοσυλεκτους είναι δωρεάν η πληρονουμε κανονικά 60 € για να το κάνουμε 72 ώρες πριν παρουσιάσουμε?? 

Κάνεις δωρεάν με το φύλλο κατάταξης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...