Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Οχι δεν ξεμπερδεψα 

Τραγωδια η φαση 

Κρίμα.

Ευχόμουν να καταφέρει κάποιος να ξεμπερδέψει.

 

Θα ήταν μία καλή αρχή και για τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Οχι δεν ξεμπερδεψα 

Τραγωδια η φαση 

Πες μας τι έγινε με λίγα λόγια φίλε μου. Πήρε κανένας αυτό που παρήγγειλε ή όχι; Επίσης γράψανε κάποιοι ότι πήραν τα χρήματα τους πίσω, σε άλλους τους τηλεφώνησαν ότι έχουν παραλαβές αύριο και ότι θα γίνουν αποστολές. Εσάς τι σας είπαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως γινονται καποιες αποστολες. Εγω ημουν πριν απο ολους εκει και επιστροφη χρηματων δεν εχει γινει. Μονο 2 ατομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, μην βάζουμε όλα τα 'skroutz-ομάγαζα' στον ίδιο κουβά..

εγω προσωπικά, έχω αγοράσει ΑΠΕΙΡΕΣ φορές, από 'τέτοια' μαγαζιά.. πρώτη φορά, τρώω φόλα..

ΣΕ ΚΑΘΕ περίπτωση, ακόμα και στο ενδεχόμενο που ΔΕΝ είναι της ίδιας της επιχείρησης σφάλμα, αλλά του προμηθευτή.. ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ!

Όταν είσαι καθαρός (ΓΕΝΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟ!!!), Π Ο Τ Ε δεν κρύβεσαι!

Ενημέρωση ζητάει ΠΑΝΤΑ ο πελάτης..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα απο οσους ημασταν εκει πριν πάρουν την κοπελα για καταθεση 2 ηταν οι τυχερόι που τους φανηξε επιστροφη. Τωρα τι να πω εγω καθε πρωί εκει ειμαι αυριο παλι τ ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geva1990 είπε

Σημερα απο οσους ημασταν εκει πριν πάρουν την κοπελα για καταθεση 2 ηταν οι τυχερόι που τους φανηξε επιστροφη. Τωρα τι να πω εγω καθε πρωί εκει ειμαι αυριο παλι τ ιδια

θα είσαι φίλε, η live ενημέρωσή μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. Μολισ τηλεφωνα στο ατ ελευσινας και με το που ειπα a mobiles μου ειπαν ναι παιρνουν απο ολη την ελλαδα τηλεφωνα , εαν εχουν περασει η  μερες που υποτιθεται θα μας εστελνε τα προιοντα η τα χρηματα πισω παμε στο εκαστοτε ατ της περιοχης μας με αντιγραφο αποδειξεις της αγορας και με την καταθεση μας και καταβαλουμε μηνυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έκανα αγορά με χρωστική κάρτα από το κατάστημα και έχω πάθει κι εγώ μια από τα ίδια...αν κάνω αμφισβήτηση υπάρχει περίπτωση να πάρω πίσω τα χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα πάντως με πήρε σήμερα το πρωί γύρω στις 12 μια κοπέλα και μου είπε ότι το κινητό που έχω παραγγείλει το έστειλαν σήμερα και ότι μέχρι το απόγευμα λογικά θα έχω μήνυμα από το κούριερ σχετικά με το πότε θα γίνει η παράδοση. Προς το παρών δεν έχω λάβει κάποιο μήνυμα. 
Σε έλεγχο που έκανα στη παραγγελία μου μέσα από το site τους πράγματι η κατάσταση της παραγγελίας έχει αλλάξει και γράφει ότι «στάλθηκε» ενώ μέχρι εχθές έλεγε  «επεξεργάστηκε». Αν είναι όλο αυτό απάτη τι λόγο θα είχαν να πάρουν τηλέφωνο και να ειδοποιήσουν;

Εγώ την αγορά την έκανα με πιστωτική mastercard στις 29-11 καθώς το προϊόν το είχα στο καλάθι αρκετές μέρες(νομίζω από τις 22 του μήνα) και απλά περίμενα μήπως υπάρξει κάποια καλύτερη τιμή λόγω Black Friday. 

Πιστεύετε ότι δεν πρέπει να παραλάβω και ότι υπάρχει κίνδυνος να μην έχει τηλέφωνο μέσα στο δέμα;

 Αν πω στον κούριερ να ανοίξω μπροστά του το δέμα πριν παραλάβω δεν θα δεχτεί ; 
Αν πάω ο ίδιος να παραλάβω από τη μεταφορική και το ανοίξω εκεί γίνεται; 

Τέλος πάντων αν παραλάβω και δεν είναι αυτό που πρέπει μετά μπορώ να κάνω αίτηση για επιστροφή χρημάτων από τη τράπεζα λόγω απάτης;

Επεξ/σία από jzago
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Ειναι να γελαει κανεις. 1380 ευρω η παραγγελία μου. Μολις μου εκανε καταθεση. 1000 ευρω

Μπορει να φαω κικ με αυτο. Που ανεβάζω. Εγω μιλαω μονο με αποδειξεις 

Screenshot_20191217_182457.jpg

Και τα 380 που δεν μ βαλε θα τα παρω αυριο πρωι

τι ωρα θα πας αυριο ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jzago είπε

Και εμένα πάντως με πήρε σήμερα το πρωί γύρω στις 12 μια κοπέλα και μου είπε ότι το κινητό που έχω παραγγείλει το έστειλαν σήμερα και ότι μέχρι το απόγευμα λογικά θα έχω μήνυμα από το κούριερ σχετικά με το πότε θα γίνει η παράδοση. 
Σε έλεγχο που έκανα στη παραγγελία μου μέσα από το site τους πράγματι η κατάσταση της παραγγελίας έχει αλλάξει και γράφει ότι «στάλθηκε» ενώ μέχρι εχθές έλεγε  «επεξεργάστηκε». Αν είναι όλο αυτό απάτη τι λόγο θα είχαν να πάρουν τηλέφωνο και να ειδοποιήσουν;

Εγώ την αγορά την έκανα με πιστωτική mastercard στις 29-11 καθώς το προϊόν το είχα στο καλάθι αρκετές μέρες(νομίζω από τις 22 του μήνα) και απλά περίμενα μήπως υπάρξει κάποια καλύτερη τιμή λόγω Black Friday. 

Πιστεύετε ότι δεν πρέπει να παραλάβω και ότι υπάρχει κίνδυνος να μην έχει τηλέφωνο μέσα στο δέμα;

 Αν πω στον κούριερ να ανοίξω μπροστά του το δέμα πριν παραλάβω δεν θα δεχτεί ; 
Αν πάω ο ίδιος να παραλάβω από τη μεταφορική και το ανοίξω εκεί γίνεται; 

Τέλος πάντων αν παραλάβω και δεν είναι αυτό που πρέπει μετά μπορώ να κάνω αίτηση για επιστροφή χρημάτων από τη τράπεζα λόγω απάτης;

Ναι αν δεν εψει κάτι μέσα εννοείται πως μπορείς...Αλλά Ρε μεγάλε από που σε πήραν τηλέφωνο εσένα αφού το μαγαζί ήταν κλειστό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Nickatha15 είπε

Ναι αν δεν εψει κάτι μέσα εννοείται πως μπορείς...Αλλά Ρε μεγάλε από που σε πήραν τηλέφωνο εσένα αφού το μαγαζί ήταν κλειστό;

Απο το 2105562463 στις 12:03 το πρωί. Σήμερα το απόγευμα βέβαια μετά από αυτά που διάβασα πήρα αλλά τίποτα κάνει λες και δεν καλεί. 

0D504F55-FB20-448C-900D-6812A1317693.png

Επεξ/σία από jzago
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...