Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα να σου πω την μαυρη αληθεια αυτο που μου ερχεται κατευθειαν στον μυαλο συμφωνα με τα παραπανω που γραφεις ειναι το Qashqai

Σπορ εμφανιση, καλοι χωροι γενικα , χωρος αποσκευων εκει γυρω στα 420-430 , ΜΗ-χιλιαρι,,140 hp, καλη αξια μεταπωλησης

 

 

Επεξ/σία από tutuyo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Τωρα να σου πω την μαυρη αληθεια αυτο που μου ερχεται κατευθειαν στον μυαλο συμφωνα με τα παραπανω που γραφεις ειναι το Qashqai

Σπορ εμφανιση, καλοι χωροι γενικα , χωρος αποσκευων εκει γυρω στα 420-430 , ΜΗ-χιλιαρι,,140 hp, καλη αξια μεταπωλησης

Έχω ακούσει τόσα προβλήματα για αυτό που είναι το μόνο που δεν μπήκα καν όταν πήγα στη Nissan

@pnea1973  έχεις βάλει extra και περιμένεις παράδοση ?

Πάντως όντως το έχουν κάνει πολύ πιο όμορφο μέσα , και είδα και στο παραπάνω video ότι άσχετα με τα 350 λίτρα , μάλλον δεν έχουν μετρήσει και τον χώρο κάτω απο το κάθισμα και λένε επειδή είναι αρκετά τεταγωνος βγαίνει πολύ καλός χώρος . Επίσης ότι έχει τους μεγαλύτερους χώρους σε μήκος και ύψος για τους πίσω σε σχέση με όλα τα άλλα.

Το endo είπαμε το έχουν φτιάξει ? :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που λες, γίνεται οι γιαπωνέζοι να βγάλουν ακόμα πιο άσχημο αυτοκίνητο; Ε ναι, γίνεται, νικάνε τον εαυτο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Δεν πάω στα 4.5 μέτρα , το capture είναι 4.2 ότι πρέπει

Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω μεγάλωσαν και το νέο Leon και πάει στα 4,368

Δεν κάνει και καμια προσφορά κανα χιλιάρικο κάτω η renault , το είδαμε εχθές με την γυναίκα μου πολύ όμορφο , απλά την έβγαλα γρήγορα έξω γιατί πάει 23κ

Όχι Φιλε. Επεμβενω .18500 είχα δώσει μεσαία έκδοση. 23 για την βλακεία αυτη για εμένα όχι. Το είχα. Παρτο να κλαις τα λεφτά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να αποφασισεις. Σουβι με ολα τα καλα η κακα η χατς αντιστοιχα.

Και εγω δν εχω κατσταλαξει ακριβως απλα στο λεω μπας και το ακουσει το κεφαλι μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras και εγώ νόμιζα είχα χάσει την μάχη λέω θα με προλάβει με το c3 πριν παραλάβω 😂

Εγώ πάντως αν ήμουν τόσο αναποφάσιστος δεν θα έπαιρνα αμάξι. Αυτό δείχνει ότι δεν είσαι έτοιμος. Ότι και να παρεις θα σε τρώει ο κωλος σου για κάτι άλλο. Θα κοιτάς δεξιά και αριστερά και θα λες ω ρε γμτ εκείνο έπρεπε να είχα πάρει. 
 

Για εμένα άστο προς το παρόν. Τα είδες όλα. Άστο να ηρεμήσεις να αράξεις και θα σου έρθει. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος που σκεφτεται για αγορα αξιζει να περιμενει κανα διμηνο λογω αποσυρσης,πτωσης τιμων σε υβριδικα και ελευσης των νεων Ηonda Jazz Hybrid και Toyota Yaris Hybrid. Mε αυτα τα δυο ξεχνας το θεμα οικονομιας καυσιμου και βλαβων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα από Όπελ για το Crossland αντίο ζωή τέρμα κάτω το κάθισμα και πίσω και βρίσκει το πόδι μου στο τιμόνι

Capture ωραίο αλλά για 23000 όχι

Είναι skoda πάλι επειδή μόνο τιμής έφυγα

Εντάξει το Karoq είναι αμαξαρα , πολύ άνετο μπρος όχι σανςτα αλλά που δεν έχεις χώρο , πολύ μαλακά καθίσματα , χώροι πίσω και πορτμπαγκάζ

Μετά το C5 δλδ είναι το μόνο που μου αφήνει την ίδια αίσθηση ότι οδηγείς αμάξι και όχι παιχνίδι

Περιμένω για προσφορά πάλι ηρθαυσε άλλη Σκόντα

Άντε σας κάνω και live review

Τίποτα είναι αυτό που είπα μικρότερα SUVw δεν αξίζει

Θα σας ενημερώσω μετά γιατί έχω και δουλειές δεν θα ασχολούμαι συνέχεια μαζί σας 🤣

1 ώρα πριν, Noobios είπε

@tsofras και εγώ νόμιζα είχα χάσει την μάχη λέω θα με προλάβει με το c3 πριν παραλάβω 😂

Εγώ πάντως αν ήμουν τόσο αναποφάσιστος δεν θα έπαιρνα αμάξι. Αυτό δείχνει ότι δεν είσαι έτοιμος. Ότι και να παρεις θα σε τρώει ο κωλος σου για κάτι άλλο. Θα κοιτάς δεξιά και αριστερά και θα λες ω ρε γμτ εκείνο έπρεπε να είχα πάρει. 
 

Για εμένα άστο προς το παρόν. Τα είδες όλα. Άστο να ηρεμήσεις να αράξεις και θα σου έρθει. 

Μαν παρατήρησα ότι παίζουν τα κουμπάκια στο τιμόνι το πλαστικό που έχει γύρω γυρωυ δεν είναι σταθερό. Μπήκα και στο σκάλα που έχει να δώ μήπως ήταν θέμα αυτουνου και κάνει το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsofras είπε

Μπα εδώ πήγα να πάρω τα λεφτά και ήθελα να μου πλασάρει ένα αυτόματο test drive , ένα DS7 test drive και ένα c3 aircross στο τελωνείο

Το ds7 πόσο το έδινε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Πήγα από Όπελ για το Crossland αντίο ζωή τέρμα κάτω το κάθισμα και πίσω και βρίσκει το πόδι μου στο τιμόνι

Capture ωραίο αλλά για 23000 όχι

Είναι skoda πάλι επειδή μόνο τιμής έφυγα

Εντάξει το Karoq είναι αμαξαρα , πολύ άνετο μπρος όχι σανςτα αλλά που δεν έχεις χώρο , πολύ μαλακά καθίσματα , χώροι πίσω και πορτμπαγκάζ

Μετά το C5 δλδ είναι το μόνο που μου αφήνει την ίδια αίσθηση ότι οδηγείς αμάξι και όχι παιχνίδι

Περιμένω για προσφορά πάλι ηρθαυσε άλλη Σκόντα

Άντε σας κάνω και live review

Τίποτα είναι αυτό που είπα μικρότερα SUVw δεν αξίζει

Θα σας ενημερώσω μετά γιατί έχω και δουλειές δεν θα ασχολούμαι συνέχεια μαζί σας 🤣

Μαν παρατήρησα ότι παίζουν τα κουμπάκια στο τιμόνι το πλαστικό που έχει γύρω γυρωυ δεν είναι σταθερό. Μπήκα και στο σκάλα που έχει να δώ μήπως ήταν θέμα αυτουνου και κάνει το ίδιο

Κάνε αναστροφή και φύγε οπως μπήκες στην σκοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ge-lyk είπε

Το ds7 πόσο το έδινε? 

Δεν ρώτησα καν

Ρώτησα για τα κουμπάκια τον πωλητή , μου απάντησε : σχεδιαστικό λάθος

Ignis hybrid και τα μυαλά στα κάγκελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά , μάλλον με έχει βαρέσει και εμένα η Καραντίνα στο κεφάλι και δεν ξέρω τι σκατά θέλω

Είμαι 2 μήνες και 1 εβδομάδα στο σπίτι και έχω αρχίσει να ρετάρω , και απο ότι δείχνει παίζει να μείνω κανα τρίμηνο ακόμη :S

Σας ξέχασα να σας πω όλες οι εκδόσεις capture με ταμπούρα πίσω FFS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...