Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Σιγά μην περιμένω 4 χρόνια :D

Θα ρωτήσω αν εκεί βάζουν τίποτα αλλά δεν νομίζω , αλλά αν είναι να βάλεις box τι σε απασχολεί η εγγύηση ? Δεν φαίνεται κάπου αν χτύπα ξύλο γίνει κάτι το βγάζεις και το πας αυτό είναι το καλό

Αλλιώς custom

Για custom ψηνομουν πιο πολυ να σου πω την αληθεια, τα 1000€ για το box μου καθονται καπως και ας ειναι της ΑΒΤ... Ασε που αν ειναι να το ανεβασω θα το παω 220, τι να μου κάνουν τα 190..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

καλορίζικο και καλοτάξιδο Θωμά ! αναμένουμε...4ωρο βίντεο με αναλυτικό review (να μας πεις πόσες μοίρες ανοίγει η πίσω πόρτα) και test drive! 

πότε παραλαμβάνεις, μήπως και μπορέσουμε να συναντηθούμε 99 άτομα να χειροκροτήσουμε ;;;;;(επιτρέπονται μέχρι 100 άτομα συγκέντρωση...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

Καλοτάξιδος ο Λέοντας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

να πω ότι εξεπλάγην θα πω ψεματα

Καλοταξιδο

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, paylidis είπε

Για custom ψηνομουν πιο πολυ να σου πω την αληθεια, τα 1000€ για το box μου καθονται καπως και ας ειναι της ΑΒΤ... Ασε που αν ειναι να το ανεβασω θα το παω 220, τι να μου κάνουν τα 190..

 

54 λεπτά πριν, tsofras είπε

Σιγά μην περιμένω 4 χρόνια :D

Θα ρωτήσω αν εκεί βάζουν τίποτα αλλά δεν νομίζω , αλλά αν είναι να βάλεις box τι σε απασχολεί η εγγύηση ? Δεν φαίνεται κάπου αν χτύπα ξύλο γίνει κάτι το βγάζεις και το πας αυτό είναι το καλό

Αλλιώς custom

 

58 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

 

Αντε με το καλο σε ποσες μερες περιμενεις?

 

Custom θα ειναι πολυ καλυτερα σαν προγραμα αλλα υπαρχει παντα ο κινδυνος σε σοβαρη βλαβη να μην περαστει απο εγγυηση.

Το καλυτερο ειναι να μπει η κονσερβα που εχει καθε  αντιπροσωπεια (revo/abt κτλ) (και λιωσιμο 100% ωστε αν ειναι να βγαλει βλαβη να την βγαλει νωρις :p)

 

Επεξ/σία από imr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

Λίιιγο πιο ακριβη 35 χιλιαρικα μωρε

Προλαβαινεις παντως πιστευω

https://autoholix.com/2021/01/28/alfa-romeo-giulia-35-400-e/

 

Αυτην την παντρευεσαι μεχρι τελους πάντως

Ηλιοροφη νονιζω ομως δεν εχει! 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η σεζόν ήταν πιο μικρή από τις προηγούμενες. 😛

Καλοτάξιδο να είναι και να το χαρείς! Τουλάχιστον μπαίνει η άνοιξη σε λίγο και θα γράψεις και κανα χιλιόμετρο μέχρι να το αλλάξεις για DSG 😁

Πέρα από την πλάκα βέβαια, μακάρι να αποδειχτεί ότι είναι αυτό που θέλεις και να το ευχαριστηθείς χωρίς ενδοιασμούς και απωθημένα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Έπεσε παραγγελία Seat Leon 1.5 150 FR Plus Magnetic Tech

Οπότε τώρα αναμένουμε :D

Επειδή με έχουν αγαπήσει θα ξεκινήσουν την διαδικασία εκτελωνισμού χωρίς να μπούν όλα τα λεφτά της προκαταβολής αφού θα ολοκληρωθεί η πώληση την άλλη Παρασκευή - Δευτέρα για να μην με καθυστερήσουν πολύ

Είμαι ενθουσιασμένος :D

2 επεισοδια σεζον μας επεφυλασσε ο σεναριογραφος :P

Με το καλο ρε φιλε μακαρι να σου κατσει ''κουτι'' να ησυχασεις και εσυ και η δολια η γυναικα σου που θα ναι εξαλλη χαχα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε σας ευχαριστώ όλους παίδες

Δεν ξέρω πότε θα γίνει η παραλαβή σίγουρα την επόμενη Παρασκευή - μεθεπόμενη Δευτέρα θα γίνει η αποπληρωμή του δανείου του Ibiza γιατί γίνεται αυτόματα.

Οπότε θα δώσω παράλληλα όλα τα χαρτιά να γίνει και η μεταβίβαση του Ibiza , να πάρω το ποσό της πώλησης για να το βάλω ως προκαταβολή.

Το νέο δάνειο έχει πάρει έγκριση οπότε φαντάζομαι σε 2 εβδομάδες να το έχω. Απλά μου κάνουν την εξυπηρέτηση να το ξεκινήσουν απο σήμερα για να κερδίσουμε μία εβδομάδα

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cloud13 είπε

2 επεισοδια σεζον μας επεφυλασσε ο σεναριογραφος :P

Με το καλο ρε φιλε μακαρι να σου κατσει ''κουτι'' να ησυχασεις και εσυ και η δολια η γυναικα σου που θα ναι εξαλλη χαχα

Φαντάζομαι πάντως την γυναίκα του και με ποιάνουν τα γέλια. Με το που πάει κοντά ο @tsofras λέει από μέσα της "άντε πάλι να ακούσω τι αποφάσισε να μου πει ότι θα πάρει και για ποιον λόγο, ούτε με εμένα δεν έκανε τόσο καιρό να μου ζητήσει να παντρευτούμε. Πάλι καλά που δεν αλλάζει γυναίκες σαν τα αυτοκίνητα" :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, argimeg είπε

Φαντάζομαι πάντως την γυναίκα του και με ποιάνουν τα γέλια. Με το που πάει κοντά ο @tsofras λέει από μέσα της "άντε πάλι να ακούσω τι αποφάσισε να μου πει ότι θα πάρει και για ποιον λόγο, ούτε με εμένα δεν έκανε τόσο καιρό να μου ζητήσει να παντρευτούμε. Πάλι καλά που δεν αλλάζει γυναίκες σαν τα αυτοκίνητα" :)

Σε κάποια πράγματα είμαι σταθερός , την βρήκα στο λύκειο με αυτήν έμεινα :D

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tsofras είπε

Σε κάποια πράγματα είμαι σταθερός , την βρήκα στο λύκειο με αυτήν έμεινα :D

και λογικά ο μπαμπάς της είχε seat leon εκείνη τον εποχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...