Προς το περιεχόμενο

Diablo II: Resurrected


mordred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, JiovanniGeorgeo είπε

Μπράβο ρε Μπηχτάρα~

Γεια σας δουλευω ρε αδελφε. Θα σας πουλαω αντικειμενα σε προνομιακες τιμες σε λιγο καιρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη για την ασχετοσύνη μου, αλλά single δεν έχει; 

Έχω ακόμα το κούτατο το πρώτο άμα είναι να ξαναπαίξω αυτό 😛

Επεξ/σία από panoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, panoc είπε

Συγνώμη για την ασχετοσύνη μου, αλλά single δεν έχει; 

Έχω ακόμα το κούτατο το πρώτο άμα είναι να ξαναπαίξω αυτό 😛

Βασικά έχει Online και offline (χωρίς όμως να μπορείς να μεταφέρεις χαρακτήρες από το ένα mode στο αλλο απότι έχω καταλάβει) ... Single είναι ουσιαστικά και τα δύο. 

 

Χθες μπήκα με φίλο... Οκ αναμενόμενο (blizzard με λενε και όλα τα παιδάκια κλαίνε) είχε αποσυνδέσεις, έχανες το progress του χαρακτήρα σου κλπ αλλά πιο βράδυ (κατά τις 12) που μπήκα να τσεκάρω (μεγάλο λάθος έπαιζα μέχρι τις 3) όλα έδειχναν κομπλέ.

Επεξ/σία από mordred
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 minutes ago, mordred said:

οπως οτι;

Ειναι ενα καλο φλασ μπακ στο ARPG αλλα πολυ clunky για τα δεδομένα του 2021 και δεν εχει τα QOL που περιμένει κανεις. Επίσης, 0 end game. To να ψαχνεις σπάνια αντικείμενά μεχρι τελους δεν ειναι end game για το 2021.

Αγοράζω last epoch και ας μην εχει μουλτι ακομα.

Ισως παρω το d2r οταν πεσει η τιμη του αλλα 40 ευρο για να παιξω το σινγλε μια φορα κια να βαρεθω δεν τα δινω.

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mp44christos είπε

Ειναι ενα καλο φλασ μπακ στο ARPG αλλα πολυ clunky για τα δεδομένα του 2021 και δεν εχει τα QOL που περιμένει κανεις. Επίσης, 0 end game. To να ψαχνεις σπάνια αντικείμενά μεχρι τελους δεν ειναι end game για το 2021.

Αγοράζω last epoch και ας μην εχει μουλτι ακομα.

Remake ειναι σε game του 2000 τι περίμενες ακριβώς; Τα qol ποια είναι ακριβώς που λείπουν;... Aπό τα βιντεο πάντως το last epoch όμορφο είναι αλλά πολύ flashy για τα γούστα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Ναι καιρό τώρα αντιστέκομαι να μπω στο Last Epoch.. κάτι δε με πείθει.

 

Στο D2 δε μπαίνεις μόνο για endgame. Μπαίνεις για το feeling, για τη μουσική και τη καλτίλα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mp44christos είπε

Ειναι ενα καλο φλασ μπακ στο ARPG αλλα πολυ clunky για τα δεδομένα του 2021 και δεν εχει τα QOL που περιμένει κανεις. Επίσης, 0 end game. To να ψαχνεις σπάνια αντικείμενά μεχρι τελους δεν ειναι end game για το 2021.

Αγοράζω last epoch και ας μην εχει μουλτι ακομα.

Ισως παρω το d2r οταν πεσει η τιμη του αλλα 40 ευρο για να παιξω το σινγλε μια φορα κια να βαρεθω δεν τα δινω.

Τι endgame έχουν τα arpg τώρα;

Επίσης remaster είναι του Diablo 2. Αν δεν σου άρεσε τότε δεν θα σου αρέσει και τώρα. Το ίδιο παιχνίδι ακριβώς είναι με νέα γραφικά και 2-3 μικροαλλαγές που δεν επηρεάζουν το gameplay όπως πχ το auto gold pickup.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπλεκετε δυο διαφορετικα θεματα. Αν αρεσει το παιχνιδι σε καποιον και αν οι αλλαγες ηταν επιτυχημενες.
Στο 1ο , αν δεν αρεσε σε καποιον το παιχνιδι οταν πρωτοβγηκε , δεν θα του αρεσει και τωρα. Μιλαω για την ουσια του παιχνιδιου.
Στο 2ο , δεν χωρει αμφιβολια οτι το remake ηταν επιτυχημενο. Οποιος πει κατι διαφορετικο , κρυβει εμπαθεια :)
Στον τομεα των γραφικων εχουν κανει απιστευτη δουλεια. + Ηχος , + νεες αναλυσεις + μικρο-QOL ... το D2R ειναι το D2 που μας αξιζε και δεν το ειχαμε , λογω εποχης :)

Σε αλλα νεα , μπηκα Act 3. Φαρμαρα οσο μπορουσα στο Act2 , μιας και ο Duriel μου κοστισε κανα 50-60αρι χηνες ... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...