Προς το περιεχόμενο

Diablo II: Resurrected


mordred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Sugizo είπε

Τα hell, lvl 60+, high rune runewords κλπ είναι κυρίως για το online multiplayer και για ubers, κανένας λογικός άνθρωπός δεν θα ασχοληθεί με αυτά στο single player.

Από ένα σημείο και μετά χρειάζεσαι το trading αλλιώς κάνεις κύκλους. Εκτός κι αν έχεις εκατοντάδες ώρες για χάσιμο.

Για single, το βγάζεις στο νορμάλ και φτάνει. 

(Αν και άκουσα ότι στο resurrected buffαραν τα drop chance, μάλλον κάποιοι καμένοι θα τα βγάλουν όλα και single)

 

Θεωρω οτι εως και το nightmare , το βγαζεις solo με λογικο παιξιμο. Δηλαδη μολις τελειωσα το normal , πηγα nightmare και στεκομουν αξιοπρεπως. 
Απο κει και περα ομως , οταν τελειωνεις το nightmare , το hell κλιμακωνεται εκθετικα και με το gear που εχεις μαζεψει εως εκεινη την στιγμη δεν μπορεις να σταθεις σε αυτο. Εκτος και αν ηταν καποιος τρελα κωλοφαρδος και εβγαλε τρελο gear σε normal-nightmare.

Εγω προς το παρον φαρμαρω τα bosses στο nightmare για items/gold και παιζω δειλα το hell-act1 για το xp γιατι πλεον το nightmare δεν δινει xp (εκτος του nightmare act5).

Σε αλλα νεα , ξεκινησα και μια amazon , μιας και εχω τιγκαρει σε τοξα :) Επισης εχω συμπληρωσει 2-3 ακυρα sets και απορω αν εχει νοημα να τα κρατησω καν :) 

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Sugizo είπε

Τα hell, lvl 60+, high rune runewords κλπ είναι κυρίως για το online multiplayer και για ubers, κανένας λογικός άνθρωπός δεν θα ασχοληθεί με αυτά στο single player.

Από ένα σημείο και μετά χρειάζεσαι το trading αλλιώς κάνεις κύκλους. Εκτός κι αν έχεις εκατοντάδες ώρες για χάσιμο.

Για single, το βγάζεις στο νορμάλ και φτάνει. 

(Αν και άκουσα ότι στο resurrected buffαραν τα drop chance, μάλλον κάποιοι καμένοι θα τα βγάλουν όλα και single)

 

Νορμαλ το βγαζει και ενα μικρο παιδακι. Εγω την τελευταια φορα επαιξα με την επιλογη players7 να ειναι δυσκολοτερο και ετσι ημουν ετοιμος και στο nightmare στο οποιο επαιζα players 3-5, μετα στο hell πηγα ηδη 60lvl οποτε ηταν καπως ανεκτα. Στο Players1 βεβαια. Οσο μεγαλυτερο το Players, τοσο μεγαλυτερο xp παιρνεις και καλυτερα drops εχεις. Βεβαια ανεβαινει και το health των τερατων, αλλα οχι κατι τρελο. Δλδ μονο και μονο στο 1ο act στην αρχη ακομα πας level 10 μεσα σε 1 ωρα.

Και γιατι να ασχοληθει καποιος στο multiplayer με αυτα που λες; Επειδη παρακολουθω youtubers αλλα και το reddit του diablo, οσοι ασχολουνται με το ατελειωτο grinding το κανουν single player και μεσω plugy για να εχουν και απεριοριστο αποθηκευτικο χωρο για τα αντικειμενα.

Επεξ/σία από Lazostat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lazostat είπε

Νορμαλ το βγαζει και ενα μικρο παιδακι. Εγω την τελευταια φορα επαιξα με την επιλογη players7 να ειναι δυσκολοτερο και ετσι ημουν ετοιμος και στο nightmare στο οποιο επαιζα players 3-5, μετα στο hell πηγα ηδη 60lvl οποτε ηταν καπως ανεκτα. Στο Players1 βεβαια. Οσο μεγαλυτερο το Players, τοσο μεγαλυτερο xp παιρνεις και καλυτερα drops εχεις. Βεβαια ανεβαινει και το health των τερατων, αλλα οχι κατι τρελο. Δλδ μονο και μονο στο 1ο act στην αρχη ακομα πας level 10 μεσα σε 1 ωρα.

Και γιατι να ασχοληθει καποιος στο multiplayer με αυτα που λες; Επειδη παρακολουθω youtubers αλλα και το reddit του diablo, οσοι ασχολουνται με το ατελειωτο grinding το κανουν single player και μεσω plugy για να εχουν και απεριοριστο αποθηκευτικο χωρο για τα αντικειμενα.

Γιατι συνεχιζεις να αναφερεσαι στο παλιο D2? Δεν θα μπορουμε να συννενοηθουμε αν οι μισοι μιλανε για το D2R και οι μισοι για το παλιο και οι αλλοι μισοι για το παλιο + mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lazostat είπε

Επειδη παρακολουθω youtubers αλλα και το reddit του diablo, οσοι ασχολουνται με το ατελειωτο grinding το κανουν single player και μεσω plugy για να εχουν και απεριοριστο αποθηκευτικο χωρο για τα αντικειμενα.

Αν διαβασει καποιος στο παρον νημα αυτο που παρεθεσα παραπανω θα νομιζει οτι μπορει να χρησιμοποιησει το plugy στο d2 ressurected. Kαι οσα γραφεις περι players7 κλπ . Ιδιο παιχνιδι ειναι αλλα καποια πραγματα εχουν αλλαξει στον προγραμματισμο του για να ενταχθει στο νεο battle net και δεν ισχυουν καποια πραγματα που ισχυαν στο "παλιο" , οπως και δεν παιζουν τα mods (προς το παρον?) , που επαιζαν στο "παλιο" παιχνιδι. 

Αρα ποιος ο λογος να αναφερομαστε σε mods και καταστασεις που ισχυαν στο "παλιο" παιχνιδι , οσο ιδιο και αν ειναι με το τωρινο. Μπερδευουμε τον κοσμο !

Ας λεει ο καθενας σε τι αναφερεται , π.χ. d2 - median xl , d2 - plugy , d2 solo , d2 multiplayer , d2r solo , d2r multiplayer , τουλαχιστον να ξερουμε τι μας γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lazostat είπε

Νορμαλ το βγαζει και ενα μικρο παιδακι. Εγω την τελευταια φορα επαιξα με την επιλογη players7 να ειναι δυσκολοτερο και ετσι ημουν ετοιμος και στο nightmare στο οποιο επαιζα players 3-5, μετα στο hell πηγα ηδη 60lvl οποτε ηταν καπως ανεκτα. Στο Players1 βεβαια. Οσο μεγαλυτερο το Players, τοσο μεγαλυτερο xp παιρνεις και καλυτερα drops εχεις. Βεβαια ανεβαινει και το health των τερατων, αλλα οχι κατι τρελο. Δλδ μονο και μονο στο 1ο act στην αρχη ακομα πας level 10 μεσα σε 1 ωρα.

Και γιατι να ασχοληθει καποιος στο multiplayer με αυτα που λες; Επειδη παρακολουθω youtubers αλλα και το reddit του diablo, οσοι ασχολουνται με το ατελειωτο grinding το κανουν single player και μεσω plugy για να εχουν και απεριοριστο αποθηκευτικο χωρο για τα αντικειμενα.

Τα mods δεν είναι μέρος του παιχνιδιού όμως, γι'αυτο και το online multiplayer έσπερνε τότε για χρόνια.  Γιατι δεν έμπαινε ο κάθε άκυρος με χίλια δυο mods να τα τρώει 1 χιτ.

Το grind που λες ήταν και μέρος του end-game ας πούμε, ξέρεις τι χρειαζόταν να έχεις για να τρώς ubers; όλα αυτά είχαν την μαγεία/αίγλη τους.

Mods κλπ δεν ασχολήθηκα ποτέ μου γιατί απλά χαλούσαν το παιχνίδι. 

Άμα έχεις cojones, βγάλε hell single player και πάνε 99 lvl με το original game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Sugizo είπε

Mods κλπ δεν ασχολήθηκα ποτέ μου γιατί απλά χαλούσαν το παιχνίδι. 

Άμα έχεις cojones, βγάλε hell single player και πάνε 99 lvl με το original game.

Προσωπικα ασχοληθηκα με mods ( median xl ) , πολυ μετα απο οταν κυκλοφορησε και επαιζα το παιχνιδι. Μιλαω δηλ για καναδυο χρονια πισω , που δεν ηξερα τι να παιξω και ειπα να παιξω ξανα D2 αλλα λιγο βελτιωμενο για την τωρινη μου αισθητικη.
Επισης και το multiplayer χαλουσε λιγο το παιχνιδι. Ναι δεν υπηρχαν mods/cheats/whatever αλλα οπως εχω ξαναγραψει , το να μπω ονλαιν και να μου δωσει ο αλλος ολοκληρο το set του necromancer , οσο ναναι ηταν σαν "cheat".
Τωρα , το D2R το παιζω ονλαιν κυριως για να μην ασχολουμαι να κραταω backup τους χαρακτηρες , μιας και αυτοι ειναι στους servers της blizzard , και για καμμια ανταλλαγη , κυριως να δωσω items σε αλλους..οχι να παρω. Μεχρι τωρα παιζω αποκλειστικα solo.
To να ερθει τωρα καποιος και να μου πει , ελα παρε το tal rasha's set , ε ενταξει...δεν εχει αξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/9/2021 στις 5:23 ΜΜ, mphxths είπε

Κοιτα να δεις. Εγω και αλλοι της γενιας μου , μεγαλωσαμε σε μια εποχη που τα παιχνιδια δεν συγχωρουσαν. Bubble bobble , golden axe , diablo , κλπ κλπ. Επαιζες και εχανες ? Ξανα απο την αρχη. Μεχρι να γινεις καλυτερος. Μεχρι να αποκτησεις δαχτυλα.
Αυτην την λογικη ειχε και το diablo1/2. Εστηνες τον χαρακτηρα οπως εσυ ηθελες. Αν εκανες μαλακια... φτιαξε νεο απο την αρχη και μην κανεις την ιδια μαλακια με πριν. Θυμαμαι στο diablo 1 , ειχα ξεκινησει rogue και τον εστηνα για sorcerer. Δεν τραβηξε ... εφτιαξα αλλον char...
Στο diablo2(R) , εχεις 3 ευκολα respec και ενα πιο δυσκολο μεσω items/cube. Δηλαδη , του κερατα , αν μετα τα 3 ευκολα respec δεν ξερεις να στησεις τον char σου ... κατι κανεις λαθος. Ειδικα την σημερον ημεραν με την τοση πληροφορια στο ιντερνετ. 
Η λογικη του συνεχομενου respec για να αντιμετωπισεις το επομενο boss ειναι λιγο κουλαμαρα , σορρυ κιολας δηλ.

Τωρα saves,checkpoints,respecs , δωσε βοηθειες στον λαο , να παιζουν ολοι ευχαριστα...

Αυτο το ποστ ειχες γραψει και νομιζα ησουν βετερανος του παιχνιδιου και εχεις ξενερωσει πλεον. Αλλα λαθος εγω ειχα καταλαβει. Ωραιος ο mod που σβηνει και μηνυματα πλεον. Μπραβο.

Η επιλογη players1-8 υπαρχει κανονικα και τωρα, αφου οπως ειπα και στο σβησμενο αναρμοστο ποστ, τιποτα δεν εχει αλλαξει, εκτος απο τα γραφικα. Απλα ισχυει μονο σε single player.

Στο link και ενα ενδιαφερον mod : https://www.moddb.com/mods/better-sp

Επεξ/σία από Lazostat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Αυτο το ποστ ειχες γραψει και νομιζα ησουν βετερανος του παιχνιδιου και εχεις ξενερωσει πλεον. Αλλα λαθος εγω ειχα καταλαβει.

Δεν καταλαβαινω τι λες. Diablo 1 & 2 τα επαιξα οταν πρωτοβγηκαν . Τα επαιξα με οποιονδηποτε τροπο μπορεις να φανταστεις. Single player , Multiplayer (bnet) , Multiplayer (lan). Εκεινη την εποχη δεν υπηρχαν mods ή οτιδηποτε αλλο.
Εκτοτε δεν τα ειχα ξαναπαιξει. Που και που με επιανε η νοσταλγια , τα εβαζα να δω αν παιζουν πλεον σε συγχρονα μηχανηματα , εβλεπα τα παλια γραφικα και αναλυσεις και ξενερωνα.
Εκεινη την πολυ μεταγενεστερη εποχη , ανακαλυψα τα mods , ειδικα το median xl . Επαιξα λιγακι με αυτο , αλλα αλλαζε κατα πολυ το παιχνιδι και οσο ναναι , με ξενιζε.

Δεν ειναι οτι ειχα ξενερωσει με τα παιχνιδια αυτα , απλα για τα τωρινα δεδομενα και τωρινη μου αισθητικη δεν με τραβουσαν. Απο την στιγμη ομως που βγηκε το D2R , που στην ουσια εκσυγχρονιζει (εμφανιακα) ενα αγαπημενο μου παλιο παιχνιδι , προφανως και αναζωπυρωνει το ενδιαφερον μου. Και θα το λιωσω. Και δεν θα ασχοληθω ουτε με mods , ουτε με cheats , αρα ουτε με το single player . Για αυτους τους λογους , αλλα και για αλλους που εχω ηδη αναφερθει.
 

15 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Ωραιος ο mod που σβηνει και μηνυματα πλεον. Μπραβο.

Δεν ξερω ποιο μηνυμα σβηστηκε και γιατι , εγω προσωπικα δεν εκανα κατι αναφορα.

Τελος , αν καποιος θελει να παιξει το παιχνιδι και να το φτασει μεχρι τελους , προφανως και ειναι εφικτο χωρις cheats/mods/shortcuts ... οπως εχουν αποδειξει παμπολλοι streamers , που απλα λιωνουν ωρες ατελειωτες σε party πολλων ατομων και εχοντας βασικες γνωσεις των μηχανισμων του παιχνιδιου. Τοσο απλα.

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mphxths είπε

Προσωπικα ασχοληθηκα με mods ( median xl ) , πολυ μετα απο οταν κυκλοφορησε και επαιζα το παιχνιδι. Μιλαω δηλ για καναδυο χρονια πισω , που δεν ηξερα τι να παιξω και ειπα να παιξω ξανα D2 αλλα λιγο βελτιωμενο για την τωρινη μου αισθητικη.
Επισης και το multiplayer χαλουσε λιγο το παιχνιδι. Ναι δεν υπηρχαν mods/cheats/whatever αλλα οπως εχω ξαναγραψει , το να μπω ονλαιν και να μου δωσει ο αλλος ολοκληρο το set του necromancer , οσο ναναι ηταν σαν "cheat".
Τωρα , το D2R το παιζω ονλαιν κυριως για να μην ασχολουμαι να κραταω backup τους χαρακτηρες , μιας και αυτοι ειναι στους servers της blizzard , και για καμμια ανταλλαγη , κυριως να δωσω items σε αλλους..οχι να παρω. Μεχρι τωρα παιζω αποκλειστικα solo.
To να ερθει τωρα καποιος και να μου πει , ελα παρε το tal rasha's set , ε ενταξει...δεν εχει αξια.

Μα κι όλο το Tal set να είχες δεν ήταν κάτι το σπέσιαλ, ήθελες Infinity στον βοηθώ κατά προτίμηση σε ethereal thresher, για να αφαιρεί τα immunities για να λες ότι τα φαρμαρις όλα.

Επίσης Zealer Pala για ubers, μιας και αυτό ήταν το "end-game" του D2.

Γενικά το min-max μπορούσε να παίξει ηταν απίστευτο, μου πήρε μήνες για να ντύσω Javazon με 5/5 griffon.

Επίσης μπορούσες να craftaris πραγματικά unique yellow items που απλά ήταν 1 στο 1 δις σε στατς.

Πιστεύω ακόμα μέχρι σήμερα, to itemization του D2:LoD δεν το έχει φτάσει κανένα game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Sugizo είπε

Μα κι όλο το Tal set να είχες δεν ήταν κάτι το σπέσιαλ

Παραδειγμα εφερα :) Εννοω το να σου δωσει καποιος items/runes/gems/whatever ετοιμα , χαλαει την ουσια του παιχνιδιου.
Βλεπω κατι streamers που μεσα σε 2-3 μερες απο την μερα της κυκλοφοριας , ειχαν ντυθει σχεδον αψογα , με BiS gear .

Ειτε ηταν τρελα κωλοφαρδοι , ειτε ελιωσαν σε full party games τιγκαρισμενοι με MF items... τι να πω... εγω ακομα παλευω με την sorceress μου :) 

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, Lazostat είπε

 Ωραιος ο mod που σβηνει και μηνυματα πλεον.

Ευχαριστώ, καιρό είχαν να μου το πουν. ^_^

https://www.insomnia.gr/terms

Αναφορά σε κείμενο

Μην γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ούτε τον τίτλο του μηνύματος αλλά ούτε και το περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το μήνυμα με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ευχαριστώ, καιρό είχαν να μου το πουν. ^_^

https://www.insomnia.gr/terms

 

Μα οντως φωναζα, αλλα αφου το γραφει στους κανονισμους καλα εκανες και το εσβησες.

 

Ρε παιδια ποτε θα το φερει ο θειος να το απολαυσουμε και εμεις που δεν δινουμε φραγκο στην Blizzard για το ξεζουμισμα που κανει; Μεχρι 10 ευρω θα εδινα, οχι παραπανω.

4 ώρες πριν, Sugizo είπε

Μα κι όλο το Tal set να είχες δεν ήταν κάτι το σπέσιαλ, ήθελες Infinity στον βοηθώ κατά προτίμηση σε ethereal thresher, για να αφαιρεί τα immunities για να λες ότι τα φαρμαρις όλα.

Επίσης Zealer Pala για ubers, μιας και αυτό ήταν το "end-game" του D2.

Γενικά το min-max μπορούσε να παίξει ηταν απίστευτο, μου πήρε μήνες για να ντύσω Javazon με 5/5 griffon.

Επίσης μπορούσες να craftaris πραγματικά unique yellow items που απλά ήταν 1 στο 1 δις σε στατς.

Πιστεύω ακόμα μέχρι σήμερα, to itemization του D2:LoD δεν το έχει φτάσει κανένα game.

Θεωρεις ομως οτι λιγο/πολυ ειναι χασιμο χρονου; Τι παραπανω προσφερουν ολα αυτα σε εμενα πχ που το εχω τερματισει στο Hell; Ουτε min-max ειχα, ουτε τρελα unique items. Το μονο ειχα ηταν το infinity σε thresher, αλλιως δεν εβγαινε.

4 ώρες πριν, mphxths είπε

Παραδειγμα εφερα :) Εννοω το να σου δωσει καποιος items/runes/gems/whatever ετοιμα , χαλαει την ουσια του παιχνιδιου.
Βλεπω κατι streamers που μεσα σε 2-3 μερες απο την μερα της κυκλοφοριας , ειχαν ντυθει σχεδον αψογα , με BiS gear .

Ειτε ηταν τρελα κωλοφαρδοι , ειτε ελιωσαν σε full party games τιγκαρισμενοι με MF items... τι να πω... εγω ακομα παλευω με την sorceress μου :) 

Αυτοι οι παικτες που λες το μοναδικο παιχνιδι που παιζουν απο τα 15 τους μεχρι και σημερα ειναι το Diablo 2. Τα εχουν μαθει ολα απ'εξω μπορουν να κανουν run και με κλειστα ματια, που λεει ο λογος. Λογικο να το τερματιζαν μεσα σε 2,3 ημερες. Εμενα μου πηρε 15-20 ημερες και επαιζα κανα 5ωρο καθημερινα σιγουρα. Απλα για να το τερματισω, οχι τα BiS gear και τα αλλα τρελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Lazostat είπε

Θεωρεις ομως οτι λιγο/πολυ ειναι χασιμο χρονου; Τι παραπανω προσφερουν ολα αυτα σε εμενα πχ που το εχω τερματισει στο Hell; Ουτε min-max ειχα, ουτε τρελα unique items. Το μονο ειχα ηταν το infinity σε thresher, αλλιως δεν εβγαινε.

Φυσικά και είναι χάσιμο χρόνου εάν το έβγαλες single player χωρίς ουτε ένα mod.

Με mods προφανώς το παιχνίδι είναι πιο εύκολο, ποιος ο λόγος να το κάνεις; για να πεις ότι το έβγαλες; cheating λέγετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Lazostat είπε

Μα οντως φωναζα, αλλα αφου το γραφει στους κανονισμους καλα εκανες και το εσβησες.

 

Ρε παιδια ποτε θα το φερει ο θειος να το απολαυσουμε και εμεις που δεν δινουμε φραγκο στην Blizzard για το ξεζουμισμα που κανει; Μεχρι 10 ευρω θα εδινα, οχι παραπανω.

Θεωρεις ομως οτι λιγο/πολυ ειναι χασιμο χρονου; Τι παραπανω προσφερουν ολα αυτα σε εμενα πχ που το εχω τερματισει στο Hell; Ουτε min-max ειχα, ουτε τρελα unique items. Το μονο ειχα ηταν το infinity σε thresher, αλλιως δεν εβγαινε.

Αυτοι οι παικτες που λες το μοναδικο παιχνιδι που παιζουν απο τα 15 τους μεχρι και σημερα ειναι το Diablo 2. Τα εχουν μαθει ολα απ'εξω μπορουν να κανουν run και με κλειστα ματια, που λεει ο λογος. Λογικο να το τερματιζαν μεσα σε 2,3 ημερες. Εμενα μου πηρε 15-20 ημερες και επαιζα κανα 5ωρο καθημερινα σιγουρα. Απλα για να το τερματισω, οχι τα BiS gear και τα αλλα τρελα.

Εχει φερει ο θειος αλλα θελει εγραφη και client απο zlodemu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...