Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 minutes ago, ksessalonikios said:

μου κάνει εντυπωση, οχι ότι πηρες απαντήση απο ελληνικά αλλά οτι πηρες απαντηση απο ανθρωπο, τους εστειλα 2 μειλ (στα αγγλικά φυσικά) και τις 2 φορες πηρα το ίδιο αυτοματοποιημενο μήνυμα

Γιατί δεν επικοινωνείς μέσα απο την φόρμα μηνυμάτων απο την ιστοσελίδα του paypal?  Ή πάτα το help και σύνθεσε νέο μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Hapatingo είπε

Γιατί δεν επικοινωνείς μέσα απο την φόρμα μηνυμάτων απο την ιστοσελίδα του paypal?  Ή πάτα το help και σύνθεσε νέο μήνυμα.

Απο εκει το εστειλα κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πηγαινα μεσα απο τον λογαριασμό μου στο "contact us" κι εκει εχει 3 επιλογές, να παρεις τηλεφωνο, να ρωτήσεις την κοινότητα και να τους στείλεις μειλ. Επισης αμα πατήσω το message center πάλι με πηγαίνει στις 3 πρωτες επιλογές. Εσεις πού πατήσατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, ksessalonikios said:

εγώ πηγαινα μεσα απο τον λογαριασμό μου στο "contact us" κι εκει εχει 3 επιλογές, να παρεις τηλεφωνο, να ρωτήσεις την κοινότητα και να τους στείλεις μειλ. Επισης αμα πατήσω το message center πάλι με πηγαίνει στις 3 πρωτες επιλογές. Εσεις πού πατήσατε;

Απο την καμπάνα- messages - view messages - και μετά σύνθεση νέου μηνύματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αγόρασα ένα προϊών από banggood και μετά από μισή ώρα συνειδητοποίησα ότι δεν με βολεύει λόγο διαστάσεων, οπότε και μιλάω live μαζί τους στο facebook και ακυρώνω την παραγγελία και αφού με διαβεβαίωσαν ότι θα ακυρωθεί βλέπω μόλις ότι απεστάλη από εδώ και πέρα πως προτείνετε να κινηθώ;;;

Εννοείτε πως δεν το θέλω το προϊών, να περιμένω να φτάσει στο ταχυδρομείο να μην το αποδεχτό και να γυρίσει πίσω ώστε να ανοίξω case στο paypal για επιστροφή χρημάτων;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξαναμιλα τους και ρωτα τους γιατι το στειλανε αφου ενω μιλαγατε στο facebook ρητα σου γραψανε οτι θα ακυρωθει .

Επεξ/σία από afterhours
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 6/3/2019 στις 4:20 ΜΜ, leros2004 είπε

Καλησπέρες, εδω και 2 μέρες προσπαθώ να κάνω dispute μια αγορά μου αλλά όταν φτάνω στο τελευταίο στάδιο και κάνω submit μου βγάζει το εξής λάθος: 

Let's try that again

Looks like something went wrong on our end.

Τελικά τη λύση την έδωσε το ιδιο το Paypal, μου ανοιξαν το dispute οι ίδιοι  

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/3/2019 στις 10:40 ΠΜ, ksessalonikios είπε

μου κάνει εντυπωση, οχι ότι πηρες απαντήση απο ελληνικά αλλά οτι πηρες απαντηση απο ανθρωπο, τους εστειλα 2 μειλ (στα αγγλικά φυσικά) και τις 2 φορες πηρα το ίδιο αυτοματοποιημενο μήνυμα

Έχει βύσμα .... Παλιό ΠΑΣΟΚ κτλ 

χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, afterhours είπε

Ξαναμιλα τους και ρωτα τους γιατι το στειλανε αφου ενω μιλαγατε στο facebook ρητα σου γραψανε οτι θα ακυρωθει .

Το έκανα και η απάντηση τους είναι με λίγα λόγια είναι ότι έχει φύγει πλέον από αυτούς το δέμα και αν δεν το θέλω λέει να το παραλάβω και να το στείλω πίσω, αυτό βέβαια και δεν με συμφέρει γιατί θα πληρώσω και τα έξοδα επιστροφής όποτε τι προτείνετε να κάνω...;;

Κάποιος με παρόμοια περίπτωση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Winbank Direct της Πειραιως ισχυει ακομα οτι δεν υπαρχει προμηθεια απο εμβασμα της PayPal οταν τραβας τα χρηματα σου?

Επισης πως μπορω να κανω Winbank Direct? Το ψαχνω στο Google αλλα και στο winbank και δεν βρισκω κατι αξιολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dr4In είπε

Με Winbank Direct της Πειραιως ισχυει ακομα οτι δεν υπαρχει προμηθεια απο εμβασμα της PayPal οταν τραβας τα χρηματα σου?

Επισης πως μπορω να κανω Winbank Direct? Το ψαχνω στο Google αλλα και στο winbank και δεν βρισκω κατι αξιολογο.

Ισχύει για όσους τον έχουν ήδη. Δε μπορείς να κάνεις τον έχουν σταματησει εδω και χρόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορές μέσω Paypal σε άλλο νόμισμα πλην ευρώ (συνήθως δολάριο ΗΠΑ) συμφέρει καλύτερα η Leopay, iCard ή Ν26?

Μετατροπή από την κάρτα εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Doubt είπε

Για αγορές μέσω Paypal σε άλλο νόμισμα πλην ευρώ (συνήθως δολάριο ΗΠΑ) συμφέρει καλύτερα η Leopay, iCard ή Ν26?

Μετατροπή από την κάρτα εννοείται.

Η N26

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/3/2019 στις 2:39 ΠΜ, Dr4In είπε

Με Winbank Direct της Πειραιως ισχυει ακομα οτι δεν υπαρχει προμηθεια απο εμβασμα της PayPal οταν τραβας τα χρηματα σου?

Επισης πως μπορω να κανω Winbank Direct? Το ψαχνω στο Google αλλα και στο winbank και δεν βρισκω κατι αξιολογο.

1) Xμμμ ..   έχω έναν παλιό WD στην Πειραιώς.   Δηλαδή ισχύει αυτό ακόμη κι αν τον συνδέσω στο PP τώρα?   Και δεν θα ζητήσει έξοδα ούτε το PP κατα τη δήλωση του λογαριασμού ? (εφ απαξ , σαν εγγραφή πχ)

2) Άσχετο με το PP,  αν θέλετε το σβήνετε  :  Ξέρετε αν οι προσωπικές τραπεζικές επιταγές (απο τράπεζα σε άλλη τράπεζα)  άρχισαν να έχουν προμήθεια?  Μέχρι πρόπερσι δεν είχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...