Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Στατικά, τα περιπατητικά είναι πολύ advanced για μένα και θέλουν και χώρο που - κατά 99% - στο γυμναστήριο, τις ώρες που πάω, δεν υπάρχει.

Αν δεις οτι εχεις χωρο καντα περπατητα! Δεν ειναι τοσο advanced, ειναι πιο γαματα :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πάει κανείς κολυμβητήριο να προτείνει κανένα πρόγραμμα για κολύμπι? Προσπαθώ να πηγαίνω 3 φορές τη βδομάδα, δεν έχω κολυμπήσει ποτέ μου με τα 4 στυλ κολύμβησης (ξέρω να κολυμπάω πάντως με το δικό μου τρόπο :P) και κυρίως κάνω πρόσθιο και λίγο ελεύθερο. Το θέλω κυριώς για να ανοίξω πλάτες και για αντοχή. Τις πρώτες φορές έκανα 500 και 650 μέτρα, πρόσθιο κυρίως. Πόσα μέτρα λέτε είναι καλά να κάνω και από πόσο στο κάθε στυλ?

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη πως σημειωνεις τα κιλα;

 

Εγω για να μην μπερδευτω γραφω πχ στα σκοουτ : μπαρα +1.25+1.25, για να ξερω την παρασκευη οτι θα βαλω μπαρα + 2.5+2.5 μην καθομαι να υπολογιζω τα κιλα..

 

Παντως καλα εκανες και βιντεοσκοπησες την προπονηση σου. Η συμβουλη μου ειναι να βλεπεις πως κανεις μια ασκηση πχ σκοουτ και μετα να την βλεπεις στα λινκ που εδωσε ο @dakon ωστε την αλλη εβδομαδα που θα ανεβεις + 5 κιλα θα τις κανεις πιο σωστα...

 

Χτες και γω κατα της 24:00 ημουν κομματια αλλα 3:00 ξυπνησα και δεν μπορουσα να κοιμηθω.. Λεω τι σκατα παιζει να εγινε.

 

Αντε να ερθει η τεταρτη να ξανακανουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόση όρεξη βρε παιδί μου, εγώ έχω βάρη και ομολογουμένως  "βαριέμαι"
Θα πάω κατά τις 20.30 με 21.00 που δεν θα χει κόσμο (23.00 κλείνει, να κάνω με την ησυχία μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόση όρεξη βρε παιδί μου, εγώ έχω βάρη και ομολογουμένως  "βαριέμαι"

Θα πάω κατά τις 20.30 με 21.00 που δεν θα χει κόσμο (23.00 κλείνει, να κάνω με την ησυχία μου)

Πως την παλευετε και πατε τοσο αργα gym  απορω εγω τετοια ωρα ειμαι  σε καταστολη ,ποτε τρωτε βραδυνο αν πατε 21:00 ?Ποτε γυρνατε  μεχρι να κανετε μπανιο να αραξετε λιγο game over η μερα ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Squat 5+

Squat: 5x77,5, 5x87,5, 5x100
SLDL: 5x10x62,5
Squat: 5x10x70
Russian curls, rear delt flyes, face pulls. Αυτά είναι πλέον μόνιμα στο πρόγραμμα ενδιάμεσα των ασκήσεων.

 

Γιατί δήμητρα , πας και κάνεις τα ίδια και τα ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fotis έχεις απόλυτο δίκιο απλά δυστυχώς το πρόγραμμα μου είναι τέτοιο που δεν βολεύει σε άλλη ώρα. Ευτυχώς, ισχύει μόνο για τις δύο φορές από τις τρεις που κάνω βάρη, η τρίτη είναι Σάββατο μεσημέρι.
Αλλά και πάλι μου αρέσει η ιδέα της ηρεμίας στο gym, χωρίς πολλά πολλά άτομα, focus on...

α και τρώω στις 22.30 περίπου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως την παλευετε και πατε τοσο αργα gym  απορω εγω τετοια ωρα ειμαι  σε καταστολη ,ποτε τρωτε βραδυνο αν πατε 21:00 ?Ποτε γυρνατε  μεχρι να κανετε μπανιο να αραξετε λιγο game over η μερα ...

All the animals come out at night

Επίσης

Βραδυνο στις 17:00...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βραδυνο στις 5 δεν τρωνε ουτε οι Σουηδοι , μετα το gym  και περιπου 1-2 ωρες μετα πρεπει να ξαναφας, δεν βγαινουν τα νουμερα viper(μεσημεριανο πρωινο ,πρωτεινες κτλπ) αλλα εαν εσας σας βολευει  εμενα μου περισσευει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...