Προς το περιεχόμενο

E-book reader?


kotlid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι σας λέει το cool-er?? To βρήκα στο public χθεσ και η τιμή του είναι καλη για 6 ινστεσ (περίπου 240 ευρώ) το έχει ψάξει κανείς?? δεν λέω καλή η sony αλλά πολύ ακριβα βρε αδερφέ και οι γονείς μ ούτε να ακούσουν για αγορές απο internet!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγω το cooler , το περιεργάστηκα λίγο και μου φανηκε πολύ μέτρια η κατασκευη του, έτριζε...Εγω μάλλον θα περιμένω το asus. Είναι κάκη περίοδος για αγορά πιστευω. Θα βγουν πολλά και ενδιαφέροντα μοντέλα στο εγγύς μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alex reader, κυκλοφορει μεσα στο φεβρουαριο, διαθετει δυο οθονες, μια ink για διαβασμα και μια μικροτερη touch screen για κατεβασμα βιβλιων και για σερφαρισμα στο ιντερνετ, στα 360 δολλαρια φαινεται αποδεκτη λυση, αλλα αμα δε δεις απο κοντα.......

 

http://www.the-ebook-reader.com/alex-reader.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά από ψάξιμο μιάς εβδομάδας περίπου παρήγγειλα από το αγγλικό ebay το sony prs-600 στα 240euro μαζί με μεταφορικα. (205£) Πιστεύω να μου βγεί καλο. :)

Θα βγούνε αρκετά καινούργια όπου νά'ναι αλλά εγώ το χρειαζόμουνα άμεσα.

Τώρα μπορεί σε κάνα χρόνο να πάρω και κάνα νέο με μεγάλη οθόνη 9'' ή 10'' έγχρωμο για διάβασμα σπίτι και να έχω το sony για ταξίδια που είναι μικρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.plaisio.gr/Gifts-Gadgets/Gadgets/eBook/TURBOX-EBOOK-EB600-6inches.htm

 

 

τι σας λέει αυτό?? η τιμή του είναι πολύ καλη παντως... εχει κανεις καμια εμπειρία (ή γνώμη) πάνω σε αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το e cooler δεν ειναι ;; κυκλοφορουν διεθνως διαφορες παραλλαγες, αυτο ισως ειναι η ελληνικη εκδοση, καλο φαινεται, δεν εχει ομως δυνατοτητα υπογραμμισεως με μολυβι, κι η τιμη καθολου πειστικη,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πότε αναμένεται η άφιξη του Asus DR-900 e-reader στην αγορά; Έχει κανείς καμιά ιδέα; Απ' αυτά που έχω δει ως τώρα είναι αρκετά εντυπωσιακό, κυρίως λόγω των 9 ιντσών. Η τιμή είναι σίγουρα ένα θέμα..

 

Αξίζει να περιμένω να βγει στην κυκλοφορία;; Όσοι αγοράσατε το PRS-600 είστε ευχαριστημένοι; ποιες είναι τελικά οι εντυπώσεις σας; θα έχετε πιο αντικειμενική κρίση μετά από τόσο καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι αγοράσατε το PRS-600 είστε ευχαριστημένοι; ποιες είναι τελικά οι εντυπώσεις σας; θα έχετε πιο αντικειμενική κρίση μετά από τόσο καιρό!

Συνεχίζω να έχω πολύ καλές εντυπώσεις.

 

Το μόνο που μετανιώνω τελικά είναι η glossy του επιφάνεια. Όχι ότι είναι ιδιαίτερα κουραστική, απλά τώρα πια δεν συνηθίζω να σημειώνω τόσα πολλά πράγματα στα ebooks και δεν θα με πείραζε να θυσιάσω αυτό το χαρακτηριστικό για πιο καθαρή εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Praetoriane για τις απαντήσεις. Να ρωτήσω κάτι ακόμη; Είμαι άσχετος από αγορές μέσω ίντερνετ και δεν έχω paypal. Μπορεί να διαμεσολαβήσει αυτή η byserv, που έχει αναφερθεί αρκετές φορές σε αυτό το thread? αν όχι, πόσο θα μου κοστίσει το shipping από america to greece; Η αγορά υπολογίζεται πάνω από 100$(απλά είναι στο ebay και δεν μπορώ να υπολογίσω πόσο θα φτάσει τελικά)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...