Προς το περιεχόμενο

Ποση ησυχια εχετε στο σπιτι σας;


livefreeordie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kingsize21 είπε

Πώς έβαλες τσοχάκια στα έπιπλα των αποπάνω; Πώς μπήκες μέσα δηλαδή με θράσος και άρχισες να τους πειράζεις τα έπιπλα;

Ναι, τους έβαλα και ΤΝΤ στη πόρτα, μπούκαρα μέσα και μετά αμόλαγα με τσοχοβόλο 🤠

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 498
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, TriLoBiTe είπε

Τι έγινε τελικά; συνεχίζεται η ηχ-ουρύπανση?

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί όλα τα thread κλειδώνουν. Πραγματικά το έχω απορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kitharas είπε

Οταν λες ήσυχη; Τα επιπεδα ησυχίας/φασαρίας διαφερουν γενικά

Εννοώ ότι ακόμα και σε ήσυχους γείτονες να πέσεις θα ακούς μια πόρτα, μια φωνή, ένα καζανάκι, μια σκούπα κτλ. Δεν γίνεται αλλιώς, αφού στην ουσία είναι σαν ένα σπίτι η πολυκατοικία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε ησυχία μέχρι που κάποιοι φιλόζωοι κλειδωναν σκυλιά στο απέναντι οικόπεδο και έρχονταν κι άλλα απέξω με αποτέλεσμα να γίνεται το έλα να δεις όλη νύχτα. Αφού έδωσα 4000 να βάλω άλλα παράθυρα και μετέφερα την κρεββατοκαμαρα πίσω πέρασαν τρία χρόνια και τα πήραν από κει. 

Τώρα μόνο μια γειτόνισσα γεροντοκορη έχει ένα σκύλο που τον αμολάει που και που στο διάδρομο 7 το πρωί και γαυγίζει. 

Επίσης υπάρχει μια αίθουσα δεξιώσεων που τα σκ παίζει μέχρι τις 3-4 μουσική και ρίχνουν που και που βαρελότα. 

Δυστυχώς είμαι τύπος που αν ακούσω τρίχα να πέφτει στο σαλόνι έχω ξυπνήσει και δεν με ξαναπαίρνει ο ύπνος εύκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, adi32 είπε

Είχαμε ησυχία μέχρι που κάποιοι φιλόζωοι κλειδωναν σκυλιά στο απέναντι οικόπεδο και έρχονταν κι άλλα απέξω με αποτέλεσμα να γίνεται το έλα να δεις όλη νύχτα. Αφού έδωσα 4000 να βάλω άλλα παράθυρα και μετέφερα την κρεββατοκαμαρα πίσω πέρασαν τρία χρόνια και τα πήραν από κει. 

Τώρα μόνο μια γειτόνισσα γεροντοκορη έχει ένα σκύλο που τον αμολάει που και που στο διάδρομο 7 το πρωί και γαυγίζει. 

Επίσης υπάρχει μια αίθουσα δεξιώσεων που τα σκ παίζει μέχρι τις 3-4 μουσική και ρίχνουν που και που βαρελότα. 

Δυστυχώς είμαι τύπος που αν ακούσω τρίχα να πέφτει στο σαλόνι έχω ξυπνήσει και δεν με ξαναπαίρνει ο ύπνος εύκολα 

εσύ πας για iso booth 😋 με τόσα Db.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Μερικοί με καφενεία κάνουν τα αισχη

Φασαρίες από τύπους που παίζουν χαρτιά και τσακώνονται,μουσικές τέρμα και ψησίματα μέρα παρά μέρα και αλλα τέτοια όμορφα 

Πάντως δεν είναι να μπλέξεις με τέτοιους γιατι στα καφενεία συχναζουν κάθε λογής άτομα.....

Δεν εχεις αδικο κ εδω μαζευει παρακμιακους,αλλωστε ποιος αλλος θα ερχοταν να τα σπασει Δευτερα βραδυ... Αν μου κανει τσαμπουκα θα φαει πακετο πιστεψε με,περαν αυτου μου εκανε εντυπωση η αμεση απαντηση του δημου κ η δρομολογηση του προβληματος στις αρμοδιες υπηρεσιες.Θα σας ενημερωσω μολις γινουν οι ελεγχοι για τα αποτελεσματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, georgep71 είπε

Ολες χηρες και χωρισμενες. Ειμαστε δυο μονιμοι αντρες στην οικοδομη

:D :P

Εσένα και τον γείτονά σου, δεν σας βλέπω καλά. Είναι ήσυχες γιατί συνωμοτούν να σας πιούν το αίμα, σαν ξερολούκουμα σας βλέπουν 😂

Επεξ/σία από vampira
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, vampira είπε

Εσένα και τον γείτονά σου, δεν σας βλέπω καλά. Είναι ήσυχες γιατί συνωμοτούν να σας πιούν το αίμα, σαν ξερολούκουμα σας βλέπου 😂

Άκρα του τάφου σιωπή στον κάμπο βασιλεύει.

Επεξ/σία από adsl2+
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nyne είπε

Δεν εχεις αδικο κ εδω μαζευει παρακμιακους,αλλωστε ποιος αλλος θα ερχοταν να τα σπασει Δευτερα βραδυ... Αν μου κανει τσαμπουκα θα φαει πακετο πιστεψε με

Πες καμιά ιστορία με ξύλο και τσαμπουκάδες που σου έχει τύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vasivouzoukos είπε

Πες καμιά ιστορία με ξύλο και τσαμπουκάδες που σου έχει τύχει.

Πες μου εσυ να δουμε ποιος την εχει μεγαλυτερη(την εμπειρια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Pokemon640 είπε

Ναι, τους έβαλα και ΤΝΤ στη πόρτα, μπούκαρα μέσα και μετά αμόλαγα με τσοχοβόλο 🤠

Μια απορία: Στο ίντερνετ μπαίνεις με αυτό το σύστημα; Με τι browser;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, spikou23 είπε

Μια απορία: Στο ίντερνετ μπαίνεις με αυτό το σύστημα; Με τι browser;

Lynx η παρόμοιας μορφής text-browser, όπως επίσης και με Puppy linux βολεύεται μόλις ανοίξω remote desktop και συνδεθώ με τον server 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται από τα παιδιά. Άμα είναι 3 κορίτσια πχ και ένα αγόρι, θα έχεις μειωμένες πιθανότητες φασαρίας.

Αν είναι 4 αγόρια, πράγματι φύγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...