Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #2


poulinos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 13/3/2020 στις 4:56 ΜΜ, OneWaySystem είπε

Ντιντι ξέρεις πόσο σε συμπαθώ και σου έχω σταθεί βράχος εδώ 🙂 Το θέμα μας δεν είναι αν εχω δίκιο η άδικο εγω η εσυ, είναι ξεκάθαρα θέμα γούστου, εσένα σ αρέσει αυτός -και εννοείται δεν σε κατηγορώ γι αυτό- αντιθέτως έμενα καθόλου δεν μπορούμε να αρέσουμε όλοι σε όλους That's All!

Δυο πραγματάκια μόνο

1. Για το σωμα του μην τον θαυμάζεις και πολυ , εσυ αν έπαιρνες αυτά που εχει πάρει αυτος μπορεί να ήσουν καλύτερος, έχεις όμως το μυαλό κ λες μακριά από αυτα , ε αυτός δεν το χει !  

2. Για τα αδεσποτακια άλλοι μπορεί να κάνουν πολλά περισσότερα από αυτόν χωρίς να είναι όμως με μια κάμερα στο χέρι για να τσιμπάνε συνδρομητές ! Εγώ πχ ούτε φαντάζεσαι τι κάνω πάνω στο θέμα, τι χρόνο και χρήμα μπορεί να ξοδεύω χωρίς να εχω πει κουβέντα ούτε εδώ ούτε στο φβ ούτε πουθενά ! 

Αυτα , φιλικά πάντα ντιντι, δεν θέλω να νιώθεις οτι σου την πέφτω.

-----

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Και για να μην νομίζεις οτι είμαι παραμυθάς τσίμπα τα αδεσποτακια μου στειρωμένα όλα ένα προς ένα.

122.jpg.6aa5a4a607c9cbbd8d566983f9023c3a.jpg

Μπόνους φώτο πριν 25 χρονια   😁 1.86 / 95κ

133840948_IMG_20190314_01361801.jpg.9911018994575298f5b0f0e0a23f8b37.jpg

Εντωμεταξύ είμαι σεσημασμένος τεντιμπόης και με την βούλα , παίζει να είμαι κ ο μοναδικός σε όλο το ινσομνια με κόκκινο απαγορευτικό στο προφίλ μου 😂 😁

964845837_Screenshot_2020-03-13DasFitnessThread2.png.ae21f6528222c76d4f46949f8e0756f5.png

Ωραιος φιλε One! Δύναμη ! Τοτε και τώρα :D 

Αν και πρέπει να δεχτεις οτι γενετικά τουλάχιστον σε βλέπω προικισμενο στο στήθος.

 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Spect~ είπε

φτιαχνουμε cardio 😛

WOTD Ξεπατωμα

kipos.jpg

Ειπα να το ξεκινησω λιγο για να δω πως ειναι και κατεληξα να το κανω σχεδον ολο...

Επεξ/σία από 4saken
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη βλέπω οτι ανέβηκε το λέβελ ως προς την κριτική του physique ! Και επειδη και ο Σπέκτ ειχε πει σωστά παλαιοτερα οτι δεν χαϊδευουμε τα αυτιά κανενος εδω και δεν δημιουργουμε φαντασιώσεις. και επειδη μου χει ασκήσει σκληρη κριτική στο πάνω μέρος του κορμου και καλά έκανε. Θα πώ λοιπον και εγω την δική μου πλέον οπτική για αυτο το πολυσυζητημένο θέμα αλλα και πολυ σημαντικο ταυτοχρονα διοτι η δυναμη του ανθρωπου για μενα ξεκινάει απο εκει επομένως 

Ποδια δεν ειναι μονο οι τετρακέφαλοι.... ποδια ειναι και το γονατο (εσω-εξω πλάγιος ) - γάμπες-δικέφαλος μηριαιος κτλπ κτλπ  συνολικά δηλαδή ολοκληρο. Το να μεγάλωσει λιγο το ποδι στο πάνω μέρος επειδη πατήθηκε στις άρσεις και τα καθισματα μπορει να γινει στον οποιονδήποτε με 3-4 μήνες προπόνηση.

Αυτο δε σημαινει οτι το ποδαράκι ειναι μεγάλο, θέλει ακομη αρκετή δουλειτσα και κυριως χρονο. Θέλω να δω και άλλα πράγματα για να δώσω πόντο. Και σιγουρα δεν ειναι δυνατα ποδια οσα ειναι λιγο μεγάλα στο τετρακέφαλο αλλα τα γονατα-γάμπες σαν 15χρονου παιδιού ή chicken legs. 

 

 

 

 

Επεξ/σία από Magic_Nature
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elpaso1 είπε

Βλεπω να ξεκιναω ομαδικη γυμναστικη με τη γυναικα. Το ειχα παρατησει το αθλημα.

Για να είναι "ομαδική" χρειάζονται και άλλοι αθλούμενοι. Αλλιώς κάνετε μικτό ζευγάρι. Άλλο η ατομική, άλλο τα ζευγάρια, άλλο το διπλό ανδρών, άλλο το διπλό γυναικών, άλλο η μικτή ατομική και άλλο η μικτή ομαδική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Magic_Nature είπε

Επειδη βλέπω οτι ανέβηκε το λέβελ ως προς την κριτική του physique ! Και επειδη και ο Σπέκτ ειχε πει σωστά παλαιοτερα οτι δεν χαϊδευουμε τα αυτιά κανενος εδω και δεν δημιουργουμε φαντασιώσεις. και επειδη μου χει ασκήσει σκληρη κριτική στο πάνω μέρος του κορμου και καλά έκανε. Θα πώ λοιπον και εγω την δική μου πλέον οπτική για αυτο το πολυσυζητημένο θέμα αλλα και πολυ σημαντικο ταυτοχρονα διοτι η δυναμη του ανθρωπου για μενα ξεκινάει απο εκει επομένως 

Ποδια δεν ειναι μονο οι τετρακέφαλοι.... ποδια ειναι και το γονατο (εσω-εξω πλάγιος ) - γάμπες-δικέφαλος μηριαιος κτλπ κτλπ  συνολικά δηλαδή ολοκληρο. Το να μεγάλωσει λιγο το ποδι στο πάνω μέρος επειδη πατήθηκε στις άρσεις και τα καθισματα μπορει να γινει στον οποιονδήποτε με 3-4 μήνες προπόνηση.

Αυτο δε σημαινει οτι το ποδαράκι ειναι μεγάλο, θέλει ακομη αρκετή δουλειτσα και κυριως χρονο. Θέλω να δω και άλλα πράγματα για να δώσω πόντο. Και σιγουρα δεν ειναι δυνατα ποδια οσα ειναι λιγο μεγάλα στο τετρακέφαλο αλλα τα γονατα-γάμπες σαν 15χρονου παιδιού ή chicken legs. 

Θεος ο Ντιντης...Μεσα σε 2 μερες εγινε expert στην γυμναστικη στο σπιτι και ειπε οτι θα κοψει τα μεγαλα κειμενα εδω μεσα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, 4saken είπε

Θεος ο Ντιντης...Μεσα σε 2 μερες εγινε expert στην γυμναστικη στο σπιτι και ειπε οτι θα κοψει τα μεγαλα κειμενα εδω μεσα...

σε 3-4ς μηνες κάνεις τετρακέφαλα πέτρα κατά το ντίντη.

εγώ τον προσκάλεσα στο ΝΥC gym πάντως να κανουμε προπόνηση ;)

Επεξ/σία από mpiskoto12
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Magic_Nature είπε

Επειδη βλέπω οτι ανέβηκε το λέβελ ως προς την κριτική του physique ! Και επειδη και ο Σπέκτ ειχε πει σωστά παλαιοτερα οτι δεν χαϊδευουμε τα αυτιά κανενος εδω και δεν δημιουργουμε φαντασιώσεις. και επειδη μου χει ασκήσει σκληρη κριτική στο πάνω μέρος του κορμου και καλά έκανε. Θα πώ λοιπον και εγω την δική μου πλέον οπτική για αυτο το πολυσυζητημένο θέμα αλλα και πολυ σημαντικο ταυτοχρονα διοτι η δυναμη του ανθρωπου για μενα ξεκινάει απο εκει επομένως 

Ποδια δεν ειναι μονο οι τετρακέφαλοι.... ποδια ειναι και το γονατο (εσω-εξω πλάγιος ) - γάμπες-δικέφαλος μηριαιος κτλπ κτλπ  συνολικά δηλαδή ολοκληρο. Το να μεγάλωσει λιγο το ποδι στο πάνω μέρος επειδη πατήθηκε στις άρσεις και τα καθισματα μπορει να γινει στον οποιονδήποτε με 3-4 μήνες προπόνηση.

Αυτο δε σημαινει οτι το ποδαράκι ειναι μεγάλο, θέλει ακομη αρκετή δουλειτσα και κυριως χρονο. Θέλω να δω και άλλα πράγματα για να δώσω πόντο. Και σιγουρα δεν ειναι δυνατα ποδια οσα ειναι λιγο μεγάλα στο τετρακέφαλο αλλα τα γονατα-γάμπες σαν 15χρονου παιδιού ή chicken legs. 

Αν άφηνες τα γόνατα απέξω που είναι κόκαλα και δεν μπορείς να κάνεις κάτι κατά τα άλλα καλά. Τα λες... Επίσης αγορια/κορίτσια γυμνάστε κωλο, είναι ο μεγαλύτερος μυς πάνω μας αν δεν γυμνασετε αυτόν τι να κάνουν τα υπόλοιπα αποο μόνα τους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, mpiskoto12 είπε

σε 3-4ς μηνες κάνεις τετρακέφαλα πέτρα κατά το ντίντη.

εγώ τον προσκάλεσα στο ΝΥC gym πάντως να κανουμε προπόνηση ;)

ξερεις τι λενε ε; Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Και μην ακουσω την γνωστη βλακεια «πηδαει και τα πιανει»  απο κανεναν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
34 λεπτά πριν, evabb είπε

ξερεις τι λενε ε; Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Και μην ακουσω την γνωστη βλακεια «πηδαει και τα πιανει»  απο κανεναν.

Πηδαει και τα πιάνει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...