Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
21 minutes ago, mAs_81 said:

Όχι 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Κοίτα άμα το θες πάρ το από δεύτερο χέρι απ τις αγγελίες εδώ και τα dlc απο cdkeys για να βγουν πιο φθηνά.

Το ειχα παρει το βασικο παιχνιδι,αλλα δυστηχως δεν με κρατησε οσο θα ηθελα και το εδωσα.

Σιγουρα ομως θα τιμησω τα φετινα που θα βγουν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Αν είναι να ανακοινώσουν παιχνίδια που θα κυκλοφορήσουν μετά από χρόνια όπως B3, MP4, BotW2 καλύτερα να μην υπάρξουν. Και αυτά παρόλο που τα στελέχη της εταιρίας δηλώνουν πως προτιμούν να ανακοινώνουν παιχνίδια που είναι κοντά στην ολοκλήρωση τους!

Από την στιγμή που η Ν επιθυμεί αλλά τρία-τέσσερα χρόνια ενεργής ζωής για το NSW τότε θα πρέπει να προσπαθήσουν περισσότερο και συγκεκριμένα -όπως έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν επαναφορά παλιότερων τίτλων/σειρών και νέοι τίτλοι.

Για την ώρα έχουμε μείνει στην αναμονή και όπως φαίνεται θα συνεχιστεί αν δεν υπάρξει κάποιο Direct πριν την περίοδο της Ε3 αφού έχουν καλύψει το πρόγραμμα τους μέχρι τον Ιούλιο~Αύγουστο.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, I'm_busy said:

Στο λέω από εμπειρία γιατί όντως το προσπάθησα και το παράτησα μετά απο λίγο ενώ γενικά παίζω παλιά γκειμς σε nuzzlock κτλπ. Μέχρι και τη black n white2 είχε δυσκολία αλλά ντάξει όχι τίποτα τρελό αλλά είχαν.

Μα και εγώ από εμπειρία το λέω. 

Όπως είπα από την κίτρινη και μετά τα έχω παίξει σχεδόν όλα. 

Ειδικά για κάποιον που από ότι κατάλαβα δεν έχει παίξει κανένα παιχνίδι μια χαρά θα του φανεί το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Αν είναι να ανακοινώσουν παιχνίδια που θα κυκλοφορήσουν μετά από χρόνια όπως B3, MP4, BotW2 καλύτερα να μην υπάρξουν. Και αυτά παρόλο που τα στελέχη της εταιρίας δηλώνουν πως προτιμούν να ανακοινώνουν παιχνίδια που είναι κοντά στην ολοκλήρωση τους!

Από την στιγμή που η Ν επιθυμεί αλλά τρία-τέσσερα χρόνια ενεργής ζωής για το NSW τότε θα πρέπει να προσπαθήσουν περισσότερο και συγκεκριμένα -όπως έχω αναφέρει πολλάκις στο παρελθόν επαναφορά παλιότερων τίτλων/σειρών και νέοι τίτλοι.

Για την ώρα έχουμε μείνει στην αναμονή και όπως φαίνεται θα συνεχιστεί αν δεν υπάρξει κάποιο Direct πριν την περίοδο της Ε3 αφού έχουν καλύψει το πρόγραμμα τους μέχρι τον Ιούλιο~Αύγουστο.

Λογικά δεν θα υπάρξει άλλο direct μέχρι την E3, στην οποία εγώ περιμένω παρουσίαση switch pro και κάποιες περισσότερες πληροφορίες για το botw2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, johnny7_7 είπε

Λογικά δεν θα υπάρξει άλλο direct μέχρι την E3, στην οποία εγώ περιμένω παρουσίαση switch pro και κάποιες περισσότερες πληροφορίες για το botw2

Αυτό θα εξαρτηθεί από τα πλάνα της Ν σχετικά με την επόμενη έκδοση γιατί για παράδειγμα μπορεί να θέλουν να η παρουσίαση της Ε3 να επικεντρωθεί σε παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mansa2k είπε

Και αυτά παρόλο που τα στελέχη της εταιρίας δηλώνουν πως προτιμούν να ανακοινώνουν παιχνίδια που είναι κοντά στην ολοκλήρωση τους!

Τώρα μου θύμησες την ανακοίνωση του Splatoon 3 για το 2022. Πολλές ανακοινώσεις της Ν μπορούν να αναλυθούν και να γίνουν κατανοητές ακόμα και αν φαίνονται παράλογες ή δεν συμφωνούμε αλλά αυτό με το Splatoon 3 είναι πραγματικά ασύλληπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, xlinger είπε

Τώρα μου θύμησες την ανακοίνωση του Splatoon 3 για το 2022. Πολλές ανακοινώσεις της Ν μπορούν να αναλυθούν και να γίνουν κατανοητές ακόμα και αν φαίνονται παράλογες ή δεν συμφωνούμε αλλά αυτό με το Splatoon 3 είναι πραγματικά ασύλληπτο.

Ακριβώς. Ακόμα χειρότερα που στο συγκεκριμένο direct είχαν αναφέρει στο twitter ότι θα παρουσιάσουν τίτλους που περιορίζονται στο πρώτο εξάμηνο του 2021. 

Άσχετο με την συζήτηση αλλά ακόμα ξενερώνω που δεν είχαν προχωρήσει στην ανάπτυξη ενός splatoon racing ή κάποιου spin-off. Χάθηκε μια ευκαιρία.

Η Ν θυμίζει τον παλιό κακό της εαυτό και πλέον περιμένω τι θα ακολουθήσει στην συνέχεια καθώς και κατά πόσο εξέλαβαν το feedback στην επερχόμενη έκδοση του NSW. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, mansa2k είπε

Αυτό θα εξαρτηθεί από τα πλάνα της Ν σχετικά με την επόμενη έκδοση γιατί για παράδειγμα μπορεί να θέλουν να η παρουσίαση της Ε3 να επικεντρωθεί σε παιχνίδια.

Το spatoon 3 το ανακοίνωσαν μόνο και μόνο για να ανακοινώσουν κάτι "μεγάλο" στη direct, τα λοιπά καλά που έρχονται όπως και η "pro" έκδοση πιστεύω τα κράτησαν για να ανακοινωθούν στην E3 (botw2, mp4 κτλπ). Άμα όντως γίνει αυτό θα έχουμε ένα μεγάλο και δυνατό event για τη ninty ωστέ να ανταγωνιστεί στα ίσια sony και ms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω πολλα για switch pro αν και η εταιρια δεν έχει ανακοινωσει τιποτα,αντιθετως πριν κανα μηνα ειπε οτι θα περιμενουμε πολυ για νεα κονσολα,αξιζει να αγοραστει πιστεύετε ενα switch τωρα η θα την πατήσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Ακουω πολλα για switch pro αν και η εταιρια δεν έχει ανακοινωσει τιποτα,αντιθετως πριν κανα μηνα ειπε οτι θα περιμενουμε πολυ για νεα κονσολα,αξιζει να αγοραστει πιστεύετε ενα switch τωρα η θα την πατήσουμε?

Εγώ στη θέση σου θα περίμενα μέχρι την φετινή Ε3 τουλάχιστον όπου θα έχουμε περισσότερες πληροφορίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μακριά η Ε3 οπότε εγώ θα περίμενα στη θέση σου. Βέβαια αν θες κάτι τώρα άμεσα για να παίξεις τότε προχώρα άνετα στην αγορά του και όταν έρθει το PRO μοντέλο βλέπεις τι θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα παιχνίδια ειναι ιδια δε με πειραζει αν αρχισει ο διαχωρισμος εκει θα υπαρχει θεμα.

Το θεμα ειναι και να το ανακοινωσει δε θα βγει υποθετω φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Αν τα παιχνίδια ειναι ιδια δε με πειραζει αν αρχισει ο διαχωρισμος εκει θα υπαρχει θεμα.

Το θεμα ειναι και να το ανακοινωσει δε θα βγει υποθετω φετος.

Λογικα τα ιδια θα ειναι, ισως υπαρξουν 1-2 exclusive στο pro για κραχτες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...