Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, stevengreeceGR είπε

Καλησπέρα. Είμαι ΕΛΔΥΚ και έμαθα ότι επαναπατριζομαι ΑΣΔΕΝ. Πώς είναι σε γενικές γραμμές? 

ΑΣΔΕΝ ποια περιοχή ειναι??

Αν ειναι εκει καπου Καρεα Βυρωνα, νομίζω ειναι αυτο που ειχα παει κ εγω..Βεβαια καμια σχεση με την περιοχή μου αλλα τελος πάντων...

Δεν εχω γνωμη γιατι εμεις πηγαμε,χρεωθηκαμε όπλα κλπ,μας δωσαμε τις τιμητικες μας κ γυρισαμε ακριβως για να ξεχρεωσουμε κ να απολυθουμε!

Απλα θυμαμαι,οτι τα παλικαρια μας περιμεναν πως κ πως για να τους ελαφρύνουμε λιγο απ τις υπηρεσιες κ τελικα δεν τους εκατσε..

Γιατι ηταν ολα βυσματα-φαντασματα δηλωμενα κ είχαν μεινει πισω κάτι φουκαραδες κ τους πηγαινε ...ωντας!!!

Επεξ/σία από Πανος999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

ΑΣΔΕΝ ποια περιοχή ειναι??

Αν ειναι εκει καπου Καρεα Βυρωνα, νομίζω ειναι αυτο που ειχα παει κ εγω..Βεβαια καμια σχεση με την περιοχή μου αλλα τελος πάντων...

Δεν εχω γνωμη γιατι εμεις πηγαμε,χρεωθηκαμε όπλα κλπ,μας δωσαμε τις τιμητικες μας κ γυρισαμε ακριβως για να ξεχρεωσουμε κ να απολυθουμε!

Απλα θυμαμαι,οτι τα παλικαρια μας περιμεναν πως κ πως για να τους ελαφρύνουμε λιγο απ τις υπηρεσιες κ τελικα δεν τους εκατσε..

Γιατι ηταν ολα βυσματα-φαντασματα δηλωμενα κ είχαν μεινει πισω κάτι φουκαραδες κ τους πηγαινε ...ωντας!!!

Ναι Βύρωνας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/12/2022 στις 5:57 ΜΜ, pogchamp είπε

ΔΣΕ Γ'ΣΣ καποτε ηταν η απόλυτη λελα. ΔΕ-ΠΑ 7-15:00 καθολου υπηρεσίες και καθε βδομαδα το ΣΚ σπιτακι σου. Με το νεο στρατηγο εχω ακουσει δεν ειναι καλα πουθενα στο ΓΣΣ. 

Αυτό μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει, δηλαδή με τον νέο στρατηγό στο Γ 'Σώμα Στρατού τι ισχύει;

Επεξ/σία από mitsos130
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Πανος999 είπε

ΑΣΔΕΝ ποια περιοχή ειναι??

Αν ειναι εκει καπου Καρεα Βυρωνα, νομίζω ειναι αυτο που ειχα παει κ εγω.

Καλά, εσύ δεν είσαι σίγουρος για το πού είχες πάει;

Πρέπει να έγραψες πολλές υπηρεσίες εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, phanispal είπε

Καλά, εσύ δεν είσαι σίγουρος για το πού είχες πάει;

Πρέπει να έγραψες πολλές υπηρεσίες εκεί.

Ακριβως απο κατω εγραψα οτι δεν εχω γνωμη γιατι πήγα χρεωθηκα,εφυγα με τιμητικες κ γυρισα κ απολυθηκα..Δν εκατσα ουτε 1 μερα,οποτε λογικο να μν εδωσα βαση που ειναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Ακριβως απο κατω εγραψα οτι δεν εχω γνωμη γιατι πήγα χρεωθηκα,εφυγα με τιμητικες κ γυρισα κ απολυθηκα..Δν εκατσα ουτε 1 μερα,οποτε λογικο να μν εδωσα βαση που ειναι!

Γαλαζοαιματος detected. Στο fast and furious ποιος θα ήσουν; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, aks είπε

Καλησπέρα παιδιά.Για το ξύρισμα στο στρατό τι πήρατε?Μπορείτια να προτείνεται αφρους gel μηχανέ για να αρχίσουμε τα πειράματα?

Τζελ Gilette και ξυραφάκια της ίδιας μάρκας, ιδανικά όχι τα παμφθηνα. Αν δεν εχεις τρελη τρυχοφυϊα δε προλαβαινουν να μεγαλώσουν τόσο πολύ απο μέρα σε μέρα οπότε το πρωινό ξύρισμα γίνεται εύκολα και χωρίς θέματα...

5 ώρες πριν, mitsos130 είπε

Αυτό μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει, δηλαδή με τον νέο στρατηγό στο Γ 'Σώμα Στρατού τι ισχύει;

Στο Γραφείο Έρευνας Πληροφορικής του Γ σώματος στρατού ξέρει κάποιος πως πάνε οι υπηρεσίες; Έχει τρέξιμο;

Ο νέος στρατηγός έχει πάει μια εβδομάδα. Λίγο δύσκολο να ασχολήθηκε πρώτο πράγμα με τις υπηρεσίες των φαντάρων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

Ο νέος στρατηγός έχει πάει μια εβδομάδα. Λίγο δύσκολο να ασχολήθηκε πρώτο πράγμα με τις υπηρεσίες των φαντάρων. 

Αναφέρομαι στον Στρατηγό-Διοικητή του Γ΄ Σ Σ

 

Επεξ/σία από mitsos130
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σείς, να ρωτήσω….ισχύει ότι αν έχεις σφραγίσματα στο δόντια δεν μπορείς να πας ειδικές δυνάμεις (για ουκ ξέρω ότι υφίσταται), αλλά δεν ξέρω αν είναι για όλες τις κατηγορίες. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SIP1995 είπε

Ρε σείς, να ρωτήσω….ισχύει ότι αν έχεις σφραγίσματα στο δόντια δεν μπορείς να πας ειδικές δυνάμεις (για ουκ ξέρω ότι υφίσταται), αλλά δεν ξέρω αν είναι για όλες τις κατηγορίες. 

Γιατί;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SIP1995 είπε

Ρε σείς, να ρωτήσω….ισχύει ότι αν έχεις σφραγίσματα στο δόντια δεν μπορείς να πας ειδικές δυνάμεις (για ουκ ξέρω ότι υφίσταται), αλλά δεν ξέρω αν είναι για όλες τις κατηγορίες. 

πρωτη φορα το ακουω...και αν ισχυε φανταζομαι θα συζητιωταν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mitsos130 είπε

Αναφέρομαι στον Στρατηγό-Διοικητή του Γ΄ Σ Σ

Στο Γραφείο Έρευνας Πληροφορικής του Γ σώματος στρατού ξέρει κάποιος πως πάνε οι υπηρεσίες; Έχει τρέξιμο;

Επαναλαμβάνω. Ο Στρατηγός που ανέλαβε το Γ'ΣΣ εχει αναλάβει καθήκοντα μια εβδομάδα. Η επιρροή του στον τροπο διοίκησης δεν εχει προλάβει να φανεί. 

Επίσης ρωτάς δύο φορές της μέρα για ΕΠ στο Γ Σώμα, πόσο δηλαδή τρέξιμο μπορεί να έχει; Δεν ειναι και ειδικοδυναμίτης...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...