Προς το περιεχόμενο

Στρατός/Θητεία/ΕΔ


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, xorotaktis είπε

αδερφε και εγω 485 λαρισα θα παρουσιαστω αλλα διαβιβασεις. αν ξερει καποιος για κινητα και υπνοσακους να μας πει

ετσι κι αλλιως παρε και υπνοσακο και ενα κινητο μπακατελα. μπορει στο κεντρο που θα πας να ειναι οκ. αλλα μεσα σε 1-2 μερες να σε στειλουν αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, xorotaktis είπε

αδερφε και εγω 485 λαρισα θα παρουσιαστω αλλα διαβιβασεις. αν ξερει καποιος για κινητα και υπνοσακους να μας πει

Να μας πει πληροφοριες γενικά οποιος ξερει για το στρατόπεδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, vtag είπε

Ξέρετε την πρέπει να κάνω και μέχρι πότε έχω διορία για να αλλάξω το Ι3 σε Ι1?(λόγω παχυσαρκίας είχα βγεί Ι3 αλλά έχω χάσει τα παραπάνω κιλά) 

Πόσα ήσουν αδερφέ? Και πόσο είσαι τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Προσωπικά δεν με ένοιαζε αν απλα ηταν μαυρα η γυαλιζαν η οτιδήποτε. Να μην με πρηζουν ήθελα. Πολλες φορες πριν απο επιθεώρηση και ενα βιαστικό περασμα με ενα μωρομαντηλο εκανε την δουλειά. 

18 ώρες πριν, SkenaDena είπε

Φτάσαμε να διυλίζουμε τον κώνωπα, αλλά το point μου είναι ότι εγώ ασχολήθηκα μία και καλή με τα άρβυλα, κι εσύ κάθε λίγο και λιγάκι.

Απλά νομίζω ότι η πλειοψηφία κάνει αυτό που έκανες εσύ (μωρομάντηλα κ.λπ.), που το θεωρώ άτοπο.

Anyway, ο καθένας λέει τη γνώμη του και κάνει ό,τι θέλει στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, xorotaktis είπε

αδερφε και εγω 485 λαρισα θα παρουσιαστω αλλα διαβιβασεις. αν ξερει καποιος για κινητα και υπνοσακους να μας πει

Τελειωσα πριν κατι μερες απο ΣΒΕΝ/ΣΠΕΝ στο 485 ΤΔΒ Λαρισα (διαβιβασεις)

Για κινητα μη φοβαστε τιποτα παρτε τα κανονικα σας (απλα μας ειπαν βαλτε τα στην βαλιτσα την πρωτη μερα). Υπνοσακοι ολοι επιτρεπονται.

Γενικα πολυ καλο στρατοπεδο, με καλο δοιηκητη και με πολυ καλα στελεχη (τουλαχιστον οσοι ηταν εκπαιδευτες μας ηταν πολυ καλοι με κανα 2 εξαιρεσεις).

 

ΥΓ.1: Οσοι δεν ειστε διαβιβασεις ή Ευρευνας πληροφορικης δεν σας βλεπω να καθεστε εκει, μαλλον θα φυγετε πρωτη μερα.

ΥΓ.2: Ολα τα παραπανω μπορει να αλλαξουν απο ΕΣΣΟ σε ΕΣΣΟ (αν και δεν το νομιζω μια χαρα θα ειστε)

 

Καλη θητεια και θα περασετε μια χαρα μη σας αγχωνει τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PiXeLiZeD είπε

Τελειωσα πριν κατι μερες απο ΣΒΕΝ/ΣΠΕΝ στο 485 ΤΔΒ Λαρισα (διαβιβασεις)

Για κινητα μη φοβαστε τιποτα παρτε τα κανονικα σας (απλα μας ειπαν βαλτε τα στην βαλιτσα την πρωτη μερα). Υπνοσακοι ολοι επιτρεπονται.

Γενικα πολυ καλο στρατοπεδο, με καλο δοιηκητη και με πολυ καλα στελεχη (τουλαχιστον οσοι ηταν εκπαιδευτες μας ηταν πολυ καλοι με κανα 2 εξαιρεσεις).

 

ΥΓ.1: Οσοι δεν ειστε διαβιβασεις ή Ευρευνας πληροφορικης δεν σας βλεπω να καθεστε εκει, μαλλον θα φυγετε πρωτη μερα.

ΥΓ.2: Ολα τα παραπανω μπορει να αλλαξουν απο ΕΣΣΟ σε ΕΣΣΟ (αν και δεν το νομιζω μια χαρα θα ειστε)

 

Καλη θητεια και θα περασετε μια χαρα μη σας αγχωνει τιποτα.

Δηλαδη εγω που ειμαι πυροβολικο θα με διώξουν τη πρώτη μερα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PiXeLiZeD είπε

Τελειωσα πριν κατι μερες απο ΣΒΕΝ/ΣΠΕΝ στο 485 ΤΔΒ Λαρισα (διαβιβασεις)

Για κινητα μη φοβαστε τιποτα παρτε τα κανονικα σας (απλα μας ειπαν βαλτε τα στην βαλιτσα την πρωτη μερα). Υπνοσακοι ολοι επιτρεπονται.

Γενικα πολυ καλο στρατοπεδο, με καλο δοιηκητη και με πολυ καλα στελεχη (τουλαχιστον οσοι ηταν εκπαιδευτες μας ηταν πολυ καλοι με κανα 2 εξαιρεσεις).

 

ΥΓ.1: Οσοι δεν ειστε διαβιβασεις ή Ευρευνας πληροφορικης δεν σας βλεπω να καθεστε εκει, μαλλον θα φυγετε πρωτη μερα.

ΥΓ.2: Ολα τα παραπανω μπορει να αλλαξουν απο ΕΣΣΟ σε ΕΣΣΟ (αν και δεν το νομιζω μια χαρα θα ειστε)

 

Καλη θητεια και θα περασετε μια χαρα μη σας αγχωνει τιποτα.

Όλοι φεύγουν; Η μερικοί μένουν εκεί και άλλοι φεύγουν.

 

Επίσης από άποψη βαλίτσας δεν χρειάζεται να είναι υποχρεωτικά πράσινη έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SolidSnake12 είπε

Δηλαδη εγω που ειμαι πυροβολικο θα με διώξουν τη πρώτη μερα? 

Λογικα ναι αλλα πολλά αλλάζουν με τις Εσσο οπότε θα δειξει. 

1 ώρα πριν, xorotaktis είπε

Όλοι φεύγουν; Η μερικοί μένουν εκεί και άλλοι φεύγουν.

 

Επίσης από άποψη βαλίτσας δεν χρειάζεται να είναι υποχρεωτικά πράσινη έτσι;

Όχι δεν παίζει κανένα θέμα τουλάχιστον για αυτό το στρατόπεδο, τις βάζετε κάτω από το κρεβάτι και όλα καλά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PiXeLiZeD είπε

Λογικα ναι αλλα πολλά αλλάζουν με τις Εσσο οπότε θα δειξει. 

Όχι δεν παίζει κανένα θέμα τουλάχιστον για αυτό το στρατόπεδο, τις βάζετε κάτω από το κρεβάτι και όλα καλά 

Αν ισχυει αυτο με ξενερωσες ασχημα να ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εγινε ρε παιδιά ; Κανείς για Ρέθυμνο ; Βλεπω τα αλλα στρατόπεδα να αναφέρονται πιο πολύ και εδω και σε άλλα φόρουμ... Εγω μόνος μου θα πάω ;:P

Επεξ/σία από SkenaDena
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...