Προς το περιεχόμενο

Ρομποτική Σκούπα mi robot vacuum mop pro


Kostasm45

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 828
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ αυτό το λύσαμε είναι η global 😁 .

Θυμάμαι ότι και μένα στην πρώτη σύνδεση με είχε παιδέψει . Πράγματι το ρούτερ πρέπει να είναι στα 2.4 .

Αφού είναι η global , ως χώρα στο app θα δηλώσεις Ελλάδα . 

Θα πρότεινα με καθαρό μυαλό και ηρεμία να κάνεις μια προσπάθεια ακόμα .

Σβήσε το app και κάνε μια επανεκκίνηση το κινητό . Εγκατέστησε ξανά μανά το app δίνοντας όλα τα permission .

Όταν προσπαθείς να συνδεθείς φρόντισε σκούπα+ βάση , κινητό ρούτερ να είναι όλα κοντά . 

Αν δεν γίνει δουλειά , προσπάθησε σε κάποιο άλλο ρούτερ (σε κάποιο φίλο σου) να δεις μήπως φταίει κάτι στο ρούτερ σου .

Η σκούπα νομίζω ότι ακόμα κι αν δεν έχει συνδεθεί , αν πατήσεις το start ξεκινά και σκουπίζει δοκίμασε το για δεις ότι τουλάχιστον δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙα επανεκκίνηση στο ρούτερ;

Μετά να δοκιμάσεις σε κάποιο άλλο ρούτερ, όπως ανέφερε ο φίλος...

 

 

Έχουμε κανένα λινκ για τα φίλτρα των κάδων, μετά από 7 μήνες και αρκετά πλυσίματα είναι καιρός για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, stelios_sta είπε

Τα ιδια Παντελακη μου  τα ιδα Παντελή μου..... 

126835116_155756562904995_8208498993786730090_n.jpg

[ v ] device connected.

[ v ] message sent to device.

[ x ] Αν πατήσεις πάνω στο view details, δεν σου βγάζει λεπτομέριες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cantonas είπε

ΜΙα επανεκκίνηση στο ρούτερ;

Μετά να δοκιμάσεις σε κάποιο άλλο ρούτερ, όπως ανέφερε ο φίλος...

Έχουμε κανένα λινκ για τα φίλτρα των κάδων, μετά από 7 μήνες και αρκετά πλυσίματα είναι καιρός για αλλαγή.

Από  Ελλάδα και από Κίνα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, htaccess είπε

[ v ] device connected.

[ v ] message sent to device.

[ x ] Αν πατήσεις πάνω στο view details, δεν σου βγάζει λεπτομέριες ?

Μου βγάζει να τσεκάρω αν ο κωδικός του wifi είναι σωστος αν εχω σύνδεση στο ιντερνέτ αν η μπαντα είναι στα 2,4 και αν η συσκευή είναι κοντά!!!! 

1 ώρα πριν, sndev είπε

άλλαξε καναλι στο wifi

οκ!!! να βαλω καποιο συγκεκριμενο???

28 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δοκίμασες με ανοιχτό το GPS?

Αν δεν κανω λάθος το ανοίγει αυτόματα μαζί με το bluetooth η συσκευή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει να.κανει με.τις παρεμβολές από αλλα.δυκτια γύρω σου δεν υπάρχει στάνταρ ,δοκίμασε. εμένα πχ δε παίζει στο 8 κάνει παρόμοια με το.δικο σου στο 10 έπαιξε κανονικά

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κάτοχος της σκούπας κ εγώ μόλις σήμερα αλλά κατα την εγκατάσταση ενω στην αρχή ολα καλά μου εμφάνισε οτι υπάρχει update και κάπου διακόπηκε για άγνωστο λόγο και απο τότε όταν την ανοίγω απλά αναβοσβήνουν συνέχεια τα λαμπάκια(άσπρο φωτάκι) και δεν κάνει τίποτα δεν ανταποκρίνεται σε καμία λειτουργία πέρα απο το switch off!ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω hard reset? Το απλό reset που είναι με το πλήκτρο δεν το δέχεται καν σε αυτή την κατάσταση!!!ξέρεο κανείς πως σώζεται πέρα απο το να την στείλω για service? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, vasokak είπε

Καλησπέρα κάτοχος της σκούπας κ εγώ μόλις σήμερα αλλά κατα την εγκατάσταση ενω στην αρχή ολα καλά μου εμφάνισε οτι υπάρχει update και κάπου διακόπηκε για άγνωστο λόγο και απο τότε όταν την ανοίγω απλά αναβοσβήνουν συνέχεια τα λαμπάκια(άσπρο φωτάκι) και δεν κάνει τίποτα δεν ανταποκρίνεται σε καμία λειτουργία πέρα απο το switch off!ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω hard reset? Το απλό reset που είναι με το πλήκτρο δεν το δέχεται καν σε αυτή την κατάσταση!!!ξέρεο κανείς πως σώζεται πέρα απο το να την στείλω για service? 

Πάτα συνεχόμενα για 5sec το home button κουμπί , θα βγάλει μύνημα ότι κάνει reset ξαναπατας το home button για 5sec  και κάνεις factory reset . Δες το βίντεο κι εδώ για την διαδικασία. 

 

Επεξ/σία από Kostasm45
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vasokak είπε

Καλησπέρα κάτοχος της σκούπας κ εγώ μόλις σήμερα αλλά κατα την εγκατάσταση ενω στην αρχή ολα καλά μου εμφάνισε οτι υπάρχει update και κάπου διακόπηκε για άγνωστο λόγο και απο τότε όταν την ανοίγω απλά αναβοσβήνουν συνέχεια τα λαμπάκια(άσπρο φωτάκι) και δεν κάνει τίποτα δεν ανταποκρίνεται σε καμία λειτουργία πέρα απο το switch off!ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω hard reset? Το απλό reset που είναι με το πλήκτρο δεν το δέχεται καν σε αυτή την κατάσταση!!!ξέρεο κανείς πως σώζεται πέρα απο το να την στείλω για service? 

πατάς μαζί τα 2 κουμπιά σύγχρονος κανει reset το wifi  κ.ξανα setup. όταν τα κανει αυτα έχεις δικτυακό θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...