Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Αν ήταν να χάνουμε μύες κάθε λεπτό που δεν τρώμε θα είμασταν σαν τον Στάθη Ψάλτη όλοι.

Αυτο που εγραψα με αυτο που εγραψες δεν εχει καμία σχέση το ενα με το άλο.

Οσοι ασχολούντε σοβαρά με γυμναστική κατάλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τα άκουσα απο ενα φιλο και τα πόσταρα δεν ξερω απο αυτα με κατάλαβες!  για πές μας εσυ που τα ξέρεις καλυτερα.

Πόσα κιλα είσαι?Πόσα χρόνια γυμνάζεσαι?πόσο % λιπος έχεις?

Πως γινετε η καυση λίπους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ ξυπνάω , πάω πίνω νερό , τουαλέτα, μετά 20 λεπτά χαλαρή αερόβια (40λεπτά τα Σ/Κ +20 λεπτά το απόγευμα) και μετά τρώω . Βέβαια η "αερόβια" η δική μου ειναι χαλαρή , δεν λαχανιάζω (200-250 θερμίδες το 20λεπτο και 600 περίπου σύνολο τα Σ/Κ)
είμαι με κανα 50γρ υδατάνθρακα τη μέρα απο λαχανικά και έχω μια χαρά ενέργεια για όλα , βέβαια παρήγγειλα beta alanine σε περίπτωση π νιώθω κουρασμένος να βρίσκεται
το έχω γυρίσει σε προπονήσεις δύναμης και έχω κρατήσει τον ίσιο στα 100 χ 4 (110χ1), και άρχισα και να φορτώνω λίγα kg στα squat σιγά σιγά , οπότε αυτή την εβδομάδα δοκίμασα τα 110 που τα είχα άνετος χ 2 , ίσα να συνηθίζω τα kg σιγά σιγά 

σε κανα μήνα που θα έχω ρίξει λίπος κ θα αρχίσω να ανεβάζω υδατάνθρακα για να συνεχίσω υποθερμιδικά θα βάλω καμία της προκοπής αλλα προς το παρόν πάρτε και μια καλλιτεχνική μπάνιου εντελώς στο random να έχετε     B) 
post-353959-0-18242100-1489226791_thumb.jpg

 

Επεξ/σία από Vapir
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω πρωινό αερόβιο προ φαγητού εδώ και ένα χρόνο αφότου ξυπνήσω πριν φάω. 
το θέμα είναι ότι αφότου ξυπνήσω δεν λειτουργώ και το ίδιο νιώθω και με την αερόβια. νιώθω ότι δεν βγαίνει, δεν γίνεται δουλειά
τώρα λέω με το που ξυπνάω να κάνω έναν καφέ σαν άνθρωπος, να μισοανοίξει το μάτι (για να ανοίξει κανονικά θέλω και δεύτερο καφέ) και μετά να ντυθώ για την αερόβια μου.
διοτί το ποδήλατο με τη τσίμπλα στο μάτι δεν λέει .... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω πρωινό αερόβιο προ φαγητού εδώ και ένα χρόνο αφότου ξυπνήσω πριν φάω. 

το θέμα είναι ότι αφότου ξυπνήσω δεν λειτουργώ και το ίδιο νιώθω και με την αερόβια. νιώθω ότι δεν βγαίνει, δεν γίνεται δουλειά

τώρα λέω με το που ξυπνάω να κάνω έναν καφέ σαν άνθρωπος, να μισοανοίξει το μάτι (για να ανοίξει κανονικά θέλω και δεύτερο καφέ) και μετά να ντυθώ για την αερόβια μου.

διοτί το ποδήλατο με τη τσίμπλα στο μάτι δεν λέει .... 

Και γιατι ντε και καλα να κανεις πρωι πρωι αεροβια με την τσιμπλα στο ματι? Ουτε εγω λειτουργω το πρωι, αφου ξυπνησω πρεπει να φαω οπωσδηποτε (σαν τον καφε για μερικους) αλλιως δε νιωθω. Γυμναστικη ουτε κατα διανοια εκεινη την ωρα, νιωθω πως θα φαω τα μουτρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι ντε και καλα να κανεις πρωι πρωι αεροβια με την τσιμπλα στο ματι? Ουτε εγω λειτουργω το πρωι, αφου ξυπνησω πρεπει να φαω οπωσδηποτε (σαν τον καφε για μερικους) αλλιως δε νιωθω. Γυμναστικη ουτε κατα διανοια εκεινη την ωρα, νιωθω πως θα φαω τα μουτρα μου.

η μια μου η αερόβια είναι πρωινή η άλλη είναι hiit βράδυ και οι άλλες δύο, τις χώνω στα κενά μου εντός ημέρας...

προς το παρόν κάνω κυκλικό 3μερο και μετά μπαίνω σε 4μερο upper/lower 

τα αερόβιο είναι ξεχωριστή ώρα και ορισμένα και μέρα από τα βάρη, έτσι για να έχω ποικιλία στη καθημερινή μου ρουτίνα και να πονάει συνέχεια ο οπισθότυπος μου .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω πρωινό αερόβιο προ φαγητού εδώ και ένα χρόνο αφότου ξυπνήσω πριν φάω. 

το θέμα είναι ότι αφότου ξυπνήσω δεν λειτουργώ και το ίδιο νιώθω και με την αερόβια. νιώθω ότι δεν βγαίνει, δεν γίνεται δουλειά

τώρα λέω με το που ξυπνάω να κάνω έναν καφέ σαν άνθρωπος, να μισοανοίξει το μάτι (για να ανοίξει κανονικά θέλω και δεύτερο καφέ) και μετά να ντυθώ για την αερόβια μου.

διοτί το ποδήλατο με τη τσίμπλα στο μάτι δεν λέει .... 

 εγώ ξυπνάω πάνω στο spin με τα ακουστικά στα αφτιά κ μουσική τέρμα , σε 5 λεπτά έχω ξυπνήσει καλά καλά 

αλλα ξυπνάω με ενέργεια , όταν ανοίξω τα μάτια μου είμαι έτοιμος να σηκωθώ κ να φύγω σε 2 λεπτά π λέει ο λόγος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εγώ ξυπνάω πάνω στο spin με τα ακουστικά στα αφτιά κ μουσική τέρμα , σε 5 λεπτά έχω ξυπνήσει καλά καλά 

αλλα ξυπνάω με ενέργεια , όταν ανοίξω τα μάτια μου είμαι έτοιμος να σηκωθώ κ να φύγω σε 2 λεπτά π λέει ο λόγος 

μπα εγώ το τελείως αντίθετο, ξυπνάω κοιμισμένη και δεν θέλω να μου μιλάνε για την επόμενη τουλ μισή ώρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για προπόνηση 3 φορές την εβδομάδα, θα προτείνατε full body ή push/pull/legs;

Αν είσαι στην αρχή, ή επιστρέφεις μετά από αποχή, full body

 

Δήμητρα πόσες ώρες συνολο κοιμάσαι μέσω όρο μες στη μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μια μου η αερόβια είναι πρωινή η άλλη είναι hiit βράδυ και οι άλλες δύο, τις χώνω στα κενά μου εντός ημέρας...

προς το παρόν κάνω κυκλικό 3μερο και μετά μπαίνω σε 4μερο upper/lower 

τα αερόβιο είναι ξεχωριστή ώρα και ορισμένα και μέρα από τα βάρη, έτσι για να έχω ποικιλία στη καθημερινή μου ρουτίνα και να πονάει συνέχεια ο οπισθότυπος μου .... 

Τα εχεις σφηνωσει ολα ειναι η αληθεια..με το πρωινο αεροβιο ειδες καμια διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...